Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Z reguły działa natychmiast i celnie. Kiedy ktoś poważnie nadepnie mu na odcisk, zrobi wszystko aby wroga raz, a dobrze unicestwić. Nie warto wchodzić z nim w konflikty. Nie wybacza, nie chce znać ludzi, którzy wyrządzili mu krzywdę.

 

Rak

Bywa zazdrosny i miewa kompleksy. Dlatego działa w dziwny sposób, wywołując u ludzi poczucie wstydu. Lubi też snuć intrygi i plotki. Dlatego trzeba na Raki uważać, bo niewątpliwie działają z premedytacją. W przyjaźni bywają bardzo nieszczere.

 

 

 Panna

Jeśli ma urazę do bliskiego człowieka, wystawia rachunek za wszystkie popełnione czyny. Panna często udaje, że nic się nie stało, bo musi odpowiednio przygotować się do akcji. Nie lubi kłótni, awantur, wzajemnego wypominania grzechów. Atakuje z zaskoczenia, kiedy wróg uważa, że zapomniała już o wszystkim.

 

 

Koziorożec

Ma bardzo silny układ nerwowy. Jeśli przekroczyliście wszystkie możliwe „limity”, to reakcja będzie niszczycielska. Jest cierpliwy i poczeka na finał swoich wysiłków. Jest też systematyczny i pracowity. Umie odroczyć nagrodę w czasie. Dlatego będzie spokojnie czekał na finalny wynik dobrze zaplanowanej akcji.

 

 

 

 

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  zemsta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót