Partner: Logo KobietaXL.pl

Ci, którzy wierzą w cuda, duchowość i boskie moce, wierzą również, że bogowie wysłuchują wszystkich naszych życzeń i bywa, że je spełniają. Już starożytni astrologowie twierdzili, że każdego dnia przychodzi złota minuta, podczas której wszystko, co zostało powiedziane, jest pożądane lub poszukiwane, zostaje zatwierdzone przez siły wyższe. Jeśli jednak nie znasz tej złotej minuty, może to sprawić, że właśnie w tym czasie pomyślisz o złych rzeczach. A wtedy i one się ziszczą.Dlatego, kiedy nadchodzi ta minuta, bądź ostrożny w wyrażaniu pragnień, bo czasami tylko nam się wydaje, że o czymś marzymy. A kiedy marzenie się spełnia, okazuje się, że wcale nie było dla nas takie dobre.


Ezoterycy mówią, że złota minuta jest obliczana w specjalny sposób. Oblicza się ją na podstawie konkretnego dnia. I tak do 24 dnia każdego miesiąca wyliczamy ją traktując dzień jako godzinę, zaś miesiąc jako minutę. Przykładowo, w dniu 16 lutego złota minuta ma miejsce o 16.02. Od 25 dnia miesiąca liczymy ja na wspak. Miesiąc jest godziną, dzień minutą. Czyli 25 lutego złota minuta będzie miała miejsce o godzinie 02,25.
W trakcie tej złotej minuty musisz skupić się na tym, czego pragniesz i mówić o tym głośno. Wizualizuj swoje marzenie, wyjaśnij, dlaczego jego spełnienie jest dla ciebie ważne. Ezoterycy twierdza, że to też bardzo istotne.

Złota minuta jest każdego dnia. Pamiętaj o tym, że codziennie masz szansę na komunikację z siłą wyższą.

Tagi:

biała magia ,  złota minuta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót