Partner: Logo KobietaXL.pl

BYK

 

Perfekcyjny we wszystkim, lubi, by było tak, jak on chce. Również w związku szuka ideału, co niestety trafia się rzadko. Dlatego Byki mają tendencję do wiecznych analiz i przemyśleń, co powinno być inaczej, jak można byłoby to zmienić. Tym razem jednak na bok odejdą wszelkie analizy. Byk ma szansę spotkać w lecie wielką miłość swojego życia. Może się jednak okazać, że rożnego typu okoliczności nie pozwolą na nic więcej, niż tylko płomienny romans. Ale to zależy od Byka.

 

WAGA

 

Zawsze rozważna i chłodna w kalkulacjach, tym razem naprawdę może stracić głowę. Niepozorna znajomość może okazać się zupełnie czym innym, a spotkana osoba tak zafascynować Wagę, że wbrew swojej naturze, rzuci wszystko na jedną szalę. Wagi żyjące w pojedynkę mają szansę na długi i szczęśliwy związek.

 

KOZIOROŻEC

 

Pracoholik, ceniący nade wszystko wypełnianie swoich obowiązków, tym razem może się mocno pogubić. Uwielbiający porządek Koziorożec nagle nie będzie mógł się odnaleźć świecie pełnym zawirowań. I choć nie będzie mu z tym łatwo, będzie skłonny iść za głosem serca. Jeśli to zrobi wbrew swojej naturze, nie pożałuje. Czekają go bowiem niesamowite przeżycia!

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót