Partner: Logo KobietaXL.pl

Jeśli jesteś osobą, która nie wierzy w magię czy przepływy energii, możesz zrobić z takimi rzeczami, co zechcesz. Ale ezoterycy ostrzegają, aby ubrań czy butów zmarłych osób nie używać, bo mogą one przynieść pecha.Odzież


Ezoterycy radzą spalić ubrania zmarłych krewnych. Bo ich zdaniem, nie przyniosą radości ani szczęścia osobie, która je przechowuje lub używa. Twierdzą, że znane są historie osób, które zdecydowały się zostawić sobie odzież po zmarłym i wpadły w tarapaty, od sporów z krewnymi po problemy w pracy, z przyjaciółmi czy partnerem. Ich zdaniem to wina nagromadzonej w ubraniach energii, która w ostatnich miesiącach towarzyszyła osobom odchodzącym z tego świata.

 

 

Buty

 

Tych tym bardziej zdaniem ezoteryków nie powinno się nosić. Bo nie tylko mają nagromadzoną w sobie energię ale mogą też odtworzyć „drogę” zmarłej osoby. A więc mogą one sprowadzić na nowego użytkownika te same problemy i kłopoty. Dlatego radzą, by ubrania i buty zwyczajnie zniszczyć. Nie oddawać też obcym, żeby inne osoby nie miały problemów, będąc nieświadome, że używają rzeczy po ludziach, którzy już odeszli.Biżuteria

Często noszona i przekazywana jest z pokolenia na pokolenie i nie ma tym niczego złego, pod warunkiem, że – jak twierdzą ezoterycy – dokładnie ją oczyścimy z energii pozostawionej przez zmarłego. Jest na to prosty sposób. Do oczyszczania potrzebujemy grubą sól morską, którą wsypujemy do szklanego, przezroczystego naczynia ( wielkość naczynia zależna jest od wielkości amuletu czy ich ilości), tak aby zajęła mniej więcej jedną trzecią jego objętości. Amulety układamy w soli i zalewamy zimną wodą. Robimy to wieczorem przed pełnią. Wynosimy naczynie na noc na dwór, tam gdzie padają promienie Księżyca. Zabieramy przed pierwszymi promieniami słońca. Płuczemy i są już gotowe do ponownego użycia.

 

 

 

Są jednak amulety, które sól i woda mogłyby zniszczyć. Takie oczyszczamy kadzidłem drzewa sandałowego, które wydaje podczas spalania wysokie wibracje. Mają one związek z oczyszczaniem i uzdrowieniem. Sproszkowane drzewo sandałowe rozsypuje się również w domu w każdym kącie, aby oczyścić dom z negatywnej energii.

 

Amulet siedmiokrotnie obracamy nad kadzidłem. Również wynosimy go na światło Księżyca w noc pełni, zabieramy do domu przed wschodem słońca. Biżuteria jest gotowa do użytku.

 

 

Tagi:

amulet ,  rytuał ,  biżuteria ,  zmarli , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót