Partner: Logo KobietaXL.pl

Rak

 

To jeden z najbardziej lojalnych znaków. Lubi romantyczne związki i gdy zakochuje się to w 100 procentach. Ale Raki są wrażliwe i intuicyjne, więc łatwo ich zaufanie stracić. Nie lubią zdrady, niewierności, oszustwa. Jeśli jednak jest ktoś im oddany, nigdy go nie zdadzą. Nie wybaczają, gdy zostaną okłamane.

 

Byk

 

Ostoja stabilności, miłości i czułości. Jest wierny ale też bardzo zaborczy i zazdrosny. Jeśli poczuje oznaki niewierności, potrafi być groźny. Bywa wówczas porywczy i nie przebiera w słowach. Lubi jasne sytuacje i rozmowy z partnerem. Nie znosi, gdy ktoś unika konfrontacji.

 

Waga

 

Jest bardzo wierna, ale kiedy czuje zainteresowanie swoją osobą. Waga lubi nowości, nowe bodźce, nie lubi tkwić w utartych schematach, dlatego wymaga od partnera inwencji. Jeśli tego nie znajduje, może stracić zapał do związku. Nie jest łatwa we współżyciu z powodu swojej chwiejności.

 

Koziorożec

 

Jeden z najbardziej stabilnych i spokojnych znaków. Nie boi się szczerości i nie lubi bawić się uczuciami. Ale jest podejrzliwy i zazdrosny. Urażony potrafi milczeć, ale w głębi duszy bardzo cierpi. Jeśli ktoś jest wobec niego uczciwy, nie znajdzie lepszego partnera – wiernego i lojalnego.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  znak Zodiaku ,  wierność ,  związek , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót