Reklama:

Reklama:

Lista zaczęła się w 2009 roku wraz ze śmiercią dziennikarza Adresa Montesa. Jak podają zachodnie media, Aaron Ramsey strzelając gola, uśmierca kolejną znaną osobę.

 

Ten piłkarz nie strzela na szczęście zbyt wielu bramek,w całej karierze zdobył ich 40, ale wiele z nich miało być śmiertelne..

 

Pierwsza historia zdarzyła się w 2009 roku, kiedy Ramsey strzelił gola Liechtensteinowi. Dwa dni później zmarł znany hiszpański dziennikarz sportowy. 16 listopada Ramsey zdobył gola w meczu z Walią. Kilka godzin później Były piłkarz Antonio De Nigris stracił życie.

 

Liczba zgonów po jego strzałach rosła. W 2001 był to Bin Laden, Steve Jobs i Kadafi. W 2012 Chavela Vargas a w 2014 Robin Williams.

Dziennikarze nazywają to zjawisko Klątwą Ramseya. Ostatni na liście jest brytyjski aktor Alan Rickman.

 

Tu znajdziecie pełna listę jego „ofiar”

 

screen lainformacin.com

Tagi:

biała magia,  Aaron Ramsey,  klątwa Ramseya David Bowie, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

  • Komentarz od: ~e4S2So xuuyqhilcwef, [url=http://vpwjxoqupsfb.com/]vpwjxoqupsfb[/url], [link=http://sjjgddjripnk.com/]sjjgddjripnk[/link], http://ijjtpuvfnvjg.com/   zgłoś nadużycie  

    e4S2So xuuyqhilcwef, [url=http://vpwjxoqupsfb.com/]vpwjxoqupsfb[/url], [link=http://sjjgddjripnk.com/]sjjgddjripnk[/link], http://ijjtpuvfnvjg.com/

  • Komentarz od: ~aspre2s5sn   zgłoś nadużycie  

    http://ampicillin.accountant/ - ampicillin

Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...