Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Dziś wracają w różnej formule i coraz więcej pisze się na ich temat. Zazwyczaj są to kryształy, krzyże celtyckie, mistyczna biżuteria. Nosimy je ze sobą, wieszamy w samochodach, aby ustrzegły nas przed wypadkiem.

Wiele z nich to kamienie, których energia niesie za sobą określone działania. Chronią, dają pozytywne wibracje, poczucie wewnętrznego spokoju.

Pogańskie ludy oprócz amuletów miały również większe talizmany, zwane Terafim, znane również jako obrońcy gospodarstwa domowego. Trzymane były w domach, aby przynieść rodzinom spokój i szczęście.

 

 

A dziś o trzech amuletach, które przynoszą pieniądze:

 

Monety chińskie:

 

 

Nie tylko przynoszą fortunę, ale także bronią od złej energii. 3 monety należy związać wstążeczką i nosić zawsze przy sobie.

 

Trzy klucze razem

 

 

Klucze to ważna część twojego życia – otwierają drzwi do miejsc, które są dla ciebie najważniejsze. Wielu kabalistów uważa, że powinnaś nosić na jednym kółku trzy klucze. Każdy z nich otwiera inne drzwi – do pieniędzy, do zdrowia i do miłości.

 

Chińskie drzewko pieniężne

 

 

Peperomia, która rośnie na południu Chin i jest uznawana za roślinę, która przynosi domowi fortunę. Jej zielone liście mają kształt przypominający monety. Musisz o nią dbać, bo jeśli uschnie, oznacza to, że stracisz swój majątek.

 

 

ZapiszZapiszZapisz

Tagi:

amulet ,  biała magia ,  amulety ,  pieniądze ,  chińskie monety , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz