Partner: Logo KobietaXL.pl

Wodne znaki to: Rak, Skorpion, Ryby. 

Ich żywioł to sztuka, muzyka, taniec. Ufają swoim emocjom, mają twórcze widzenie świata. Lubią pomagać i umieją to robić. Są wrażliwa na energię, która je otacza i lubią często samotność.

 

opal

 

 

Najlepszym da nich amuletem jest opal, który mieni się jak woda pod wpływem słonecznych promieni. Może to być zawieszka, bransoletka, breloczek do kluczy.

I tak jak woda, opal występuje w wielu różnych kolorach, takich jak czarny, szary, biały, brązowy, fioletowy, żółty, pomarańczowy, zielony, zielonkawy niebieski lub bezbarwny. Pojawiają się opale od prawie przezroczystych do nieprzezroczystych.

 

W parapsychologii opal jest kamieniem zdrowia i mądrości. Możliwość emitowania różnorodnego światła powoduje, że opal ma być kamieniem, który wydziela bardzo pozytywne wibracje, które dostrajają się do organów wewnętrznych jego posiadacza, co ma dać kamieniowi moce uzdrawiające. Noszenie opali zapobiegać ma chorobom i leczyć, te, które już mamy.

 

Ale jeszcze większe korzyści z amuletów z opalem ma mieć stan umysłu noszącej go osoby. Dzięki niemu jest w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał. Twórczym znakom wody jest to bardzo potrzebne.

 

 

Tagi:

amulet ,  znaki zodiaku ,  talizman , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz