Partner: Logo KobietaXL.pl

Niebieski Księżyc jest bardzo szczególnym zjawiskiem, ma miejsce, gdy pełnia występuje 2 razy w tym samym miesiącu. Ponieważ pełnia Księżyca występuje co 29,5 dnia, zwykle występuje tylko raz w miesiącu. Jednak w październiku pierwsza pełnia przypada 1 października, a druga 31 października.

 

Miłośnicy astrologii już oczekują na ten dzień, bo Niebieski Księżyc podczas Halloween zdarza się zaledwie kilka razy podczas stulecia, następne takie zjawisko będzie dopiero w 2039 roku.

 

Wbrew nazwie, tarcza księżycowa nie staje się jednak wcale niebieska. Nazwa ta ma jedynie podkreślić rzadkość tego zjawiska. W języku angielskim powiedzenie once in a blue moon ("raz na niebieski księżyc") oznacza właśnie coś niezwykle rzadkiego.


Ta pełnia będzie miała ogromny wpływ na cztery znaki:


Byk

Uważaj na fałszywych znajomych, którzy są w twoim pobliżu. Ta pełnia to czas, byś się dowiedział, komu naprawdę można ufać. Twoja intuicja ci to podpowie, ale musisz dokładnie słuchać.


Lew

Musisz uważać na swoja pracę, bo ta pełnia zwiastuje intensywne wydarzenia. Nie powinieneś ich lekceważyć, ponieważ włożyłeś w sukces dużo wysiłku. Ktoś może zechcieć ci to zabrać.


Skorpion

Niebieski Księżyc wstrząśnie życiem miłosnym Skorpiona. Wyraźnie zobaczysz pozytywne i negatywne rzeczy w swoim związku, więc może to być idealny czas na wzmocnienie więzi lub rozstanie. Nie podejmuj pochopnych decyzji.


Wodnik

Dla Wodnika będzie to moment ewolucji. Będziesz musiał zapomnieć o problemach z przeszłości, jeśli nie chcesz w nich utknąć. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nadejdzie nowa wiedza i doświadczenia.

Tagi:

pełnia ,  znaki zodiaku ,  horoskop ,  niebieski księżyc , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót