Partner: Logo KobietaXL.pl

Silne kobiety są pewne siebie, wiedzą czego chcą i mają świadomość, że muszą same o siebie zadbać. Nie oczekują tego, że ktoś inny spełni ich marzenia, nie chcą więc mężczyzny, któremu miałby cokolwiek zawdzięczać czy czuć się w obowiązku dzięki jego „darom” być niewolnicami. Dlatego szukają równie silnych i świadomych partnerów, którzy uszanują charakter samic alfa. Czego od mężczyzn oczekują silne kobiety?

 

1. Dotrzymywanie kroku


Kobieta alfa jest w ciągłym ruchu. Nie siedzi z założonymi rękoma, planuje, ma wyznaczony cel. Mężczyzna musi iść w tym samym tempie, rozwijać się jak ona, szukać nowych wyzwań.

 

2. Niezależność

Kobieta alfa szuka mężczyzny całkowicie niezależnego od niej pod każdym względem. Nie będzie opiekunką, nie będzie sama utrzymywać domu. Jej partner musi być stabilny psychicznie i mieć właśnie źródło dochodu.3. Nastawienie na sukces


Kobieta alfa nie znosi narzekania i marudzenia, że „nic nie da się zrobić”. Jej partner musi wierzyć w sukces, tak jak ona, umieć przegrywać i się podnosić.

 

4. Wolność


Silne kobiety bardzo cenią sobie wolność i cenią mężczyzn, którzy to szanują. Nie zniosą jakiegokolwiek ograniczenia i nikomu na to nie pozwolą.5. Konstruktywna krytyka


Kobieta alfa musi od czasu być sprowadzona na ziemię, a jej partner powinien umieć wykazać błędy, jakie ona popełnia. Nie może być to jednak robione w toksyczny sposób, z zazdrości o jej sukcesy. Kobieta alfa zawsze to wyczuje i nie toleruje takich mężczyzn.

 

6. Poczucie humoru


Silne kobiety mają specyficzne poczucie humoru. Wiele osób nie rozumie ich ironii i żartów. Partner takiej kobiety musi nadawać na tych samych falach, inaczej nie zrozumie jej intencji.

 

7. Zaufanie


Silna kobieta woli ufać swojemu partnerowi niż go kontrolować. Ale biada temu, kto jej zaufania nadużyje. Jest natychmiast skreślony z jej życia.

Tagi:

kobieta ,  samica alfa ,  mężczyzna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót