Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Rozcieńczaj soki. Niestety powinnaś praktycznie w ogóle zrezygnować z owoców, a już na pewno z soków, bo mają dużo cukru. Jeśli jednak nie możesz się bez nich obyć, pij tylko naturalne i zacznij nalewać jedną drugą szklanki soku, resztę uzupełniaj wodą. Spożyjesz w ten sposób mniej o 85 kalorii.

 

2. Nie rozmawiaj przez telefon na siedząco. Gadasz godzinami z przyjaciółką? Używaj słuchawek i rób coś w tym czasie – spaceruj po domu, wycieraj kurze, wyjmuj naczynia ze zmywarki. Jedna rozmowa – mniej o 68 kalorii!

 

3. Uwielbiasz seriale? Nie siedź przed telewizorem. Jeśli w tym czasie będziesz prasować, spalisz w ciągu godziny 102 kalorie!

 

4. Żuj gumę. Badania mówią, że żując gumę bez cukru podkręcasz metabolizm o 20 procent!

 

5. Wrzucaj do skarbonki pieniądze za każdy zjedzony kaloryczny przysmak. Niech to będzie 2 złote. Szybko przekonasz się, ile zjadasz takich rzeczy. Oddaj potem te pieniądze na cel charytatywny.

 

6. Czytaj dokładnie etykiety! Najczęściej produkty light czy fit wcale nie są takie niskokaloryczne. Nie daj się nabrać!

 

7. Przed ćwiczeniami pij zieloną herbatę. Kofeina zawarta w zielonej herbacie pomaga szybciej spalić tłuszcz podczas wysiłku fizycznego.

 

8. Nie kupuj gotowych koktajli na odchudzanie zastępujących posiłki! Tylko pozornie spożyjesz dzięki nim mniej kalorii. Po spożyciu takiego koktajlu szybko poczujesz głód i zjesz później znacznie więcej!

 

Tyle na początek. Niebawem podamy wam kolejne rady, dzięki którym, jeśli je wprowadzicie, będziecie mogły schudnąć bez wielkich wyrzeczeń! I najważniejsze - przestańcie wierzyć w cudowne pigułki!

A tu dowiesz się, Dlaczego kobiety wierzą w odchudzające tabletki?

Tagi:

odchudzanie ,  dieta ,  ćwiczenia ,  sposoby na odchudzanie ,  triki , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót