Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Nadya Suleman urodziła ośmioraczki, które uznane są za jedyny taki udokumentowany poród, po którym wszystkie dzieci przeżyły. Żyją do dziś i mają się dobrze. Nadya miała zapłodnienie in vitro.

2.Carolina Rosita urodzila swoją córeczkę na drzewie, gdzie schroniła sie podczas powodzi w obawie przed krokodylami. Na drzewie spędziła cztery dni bez wody i jedzenia i w czwartym resztką sił urodziła dziecko! Na szczęście niebawem nadeszła pomoc.

3.W 1934 roku w Kanadzie w Ontario na świat przyszły pięcioraczki, pięć identycznych dziewczynek. Na reklamie ich urodzin miasto zarobiło 51 milionów dolarów od turystów. W 1997 roku 3 siostry oskarżyły rodziców o molestowanie seksualne.

4.W Indiach kobieta urodziła dziecko w toalecie w jadącym pociągu! Dziecko spadło na tory. zaalarmowani pracownicy stacji znaleźli je całe i zdrowe.

5. Emilia Taylor uznawana jest za najmniejsze dziecko, które urodziło się żywe. Przyszła na swiat w 21 tygodniu ciąży w 2006 roku za pomoca cesarskiego cięcia. Do porodu brakowalo 18 tygodni. Dziewczynka ważyła 284 gram!

6.Najstarsza matka świata to Rajo Devil, która urodzila córkę w wieku 70 lat, po 50 latach małżeństwa w wyniku in vitro. Dziewczynka dostala na imie Navi. Niedługo później matka ciężko zachorowała, ale wyzdrowiała, twierdząc, że to córka dała jej siły do życia!

7. Teodor Basiler miał 87 dzieci, 69 z pierwszego małżeństwa i 18 z drugiego. Nie znamy imienia jego pierwszej żony, ale wiemy, że rodziła 29 razy. Miała 16 razy bliźnięta, 7 razy trojaczki i 4 razy czworaczki!

8.Najmłodsza matka na świecie to Lina Medina. Możecie znaleźć o niej także znaleć dodatkowe informacje w naszym artykule Najmłodsza matka świata.

9. Mia Waschington urodziła bliźniaki w odstępstwie 7 minut. Okazało się, że dzieci mają różnych ojców. Męża Mii i mężczyznę z którym miała stosunek niedługo przed uprawianiem seksu z mężem. Na szczęście mąż Mii zaakceptował obce dziecko.

10. Czarnoskóra Angela urodziła swoje trzecie dziecko - dziewczynkę, która była biała. Rodzice są czarni i nigdy nie mieli białych przodków. Dziewczynka okazała się być albinoską.

screen youtube

 

Tagi:

ciąża ,  matka ,  najmłodsza matka świata ,  poród , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót