Partner: Logo KobietaXL.pl

Zna ją większość małych dziewczynek na całym świecie. Jest uwielbiana i nienawidzona jednocześnie, a jednak jest najbardziej znaną lalką na całym świecie, teraz wraz z dołączeniem na popularny serwis Instagram jej "kariera" nabrała tempa. 

Kojarzona z nierealnymi proporcjami ciała ikona popkultury Barbie idzie z duchem czasu. Na jej profilu instagramowym nie zabrakło klasycznych selfie, zdjęć z chłopakiem czy koleżankami podczas imprez urodzinowych, ale Barbie w tym wydaniu wydaje się mniej plastikowa - zapewne właśnie takie było założenie ludzi zajmujących się jej wizerunkiem. W jakiś magiczny "społecznościowy" sposób stała się nam bliższa. 

Uczłowieczona Barbie prowadzi zdrowy tryb życia, odżywia się zielonymi smoothie, chodzi na siłownię, uprawia jogę, zajmuje się swoim dzieckiem, ma wpływowych przyjaciół, jest świetną kucharką, a w tym roku chce rozwinąć karierę reżysera filmowego. Cokolwiek brzmi znajomo? Już nie tylko małe dziewczynki mogą utożsamiać się z instagramową blondynką firmy Matel.

Profil Barbie śledzi już prawie pół miliona użytkowników, ale swoją popularnością nie pokonała kotki Karla Lagerfelda Choupette...

Natomiast na Ukrainie "urodziła się" kolejna żywa Barbie - Alina Kovalevskaja. Popularnością przebija już poprzedniczkę - Valerię Lukyanową . Zobaczcie film!

 KKR 

Źródło/foto: https://instagram.com/barbie/

Tagi:

ciekawostki ,  barbie ,  kultura ,  popkultura ,  kultura masowa ,  instagram , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót