Partner: Logo KobietaXL.pl

Dom wypełniony dobrą energią będzie zupełnie inny i będzie przyciągał dobre wibracje. Ale dom pełen negatywnej energii może naprawdę sprawić, że mieszkańcy poczują się nią przytłoczeni, dojdzie do kłótni i sporów, a te złe wibracje przyciągną w nowym roku kłopoty. Im bardziej negatywne rzeczy się pojawią, tym większe będziecie czuć napięcie. Można temu jednak zaradzić, przygotowując odpowiednio dom na święta. Jakie metody warto wykorzystać?

 

1.Woda z solą

Ten prosty test sprawi, że znajdziecie najbardziej zanieczyszczone energetycznie miejsca w domu. Wystarczy na 24 godziny postawić w różnych pomieszczeniach szklankę z wodą, w której rozpuszczacie 3 łyżeczki soli. Jeśli woda w szklance pozostanie czysta, oznacza to, że złe energie mogą pochodzić nie z domu, ale przynosicie je z zewnątrz.

 

2. Pootwieraj drzwi i okna

Warto to zrobić przynajmniej na pół godziny. Otworzyć w domu drzwi i wszystkie okna, aby wpuścić pozytywną energię i dać ujście dla tej negatywnej. Ta metoda pozwala też energii w swobodny sposób przepływać.

 

3.Uwolnij się od zbędnych rzeczy

Porządki przedświąteczne to nie jest przypadkowa czynność. Doskonale wiadomo, że stare, zepsute, niepotrzebne już rzeczy, wprowadzają do domu negatywną energię. Podobnie jest z bałaganem. Wyczyść przestrzeń wokół siebie, aby energia przepływała swobodnie, uwolnij się od natłoku rzeczy emitujących złe wibracje.

 

4.Użyj soli do sprzątania

Cokolwiek myjesz w domu, dodaj do wody odrobinę soli, najlepiej himalajskiej, która ma świetne właściwości oczyszczające. Użyj soli w każdym pomieszczeniu, dzięki temu pozbędziesz się złej energii.

 

5.Okadź mieszkanie białą szałwią

To prastary sposób oczyszczania energii. Kiedy już zakończysz porządki, warto cały dom okadzić szałwią.

 

6.Umieść w domu kryształy

Będą wyglądać świetnie i nadadzą każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter, a także pomogą w utrzymaniu przepływu energii. Możesz kryształy dodać do świątecznych dekoracji, wypełnić nimi szklane naczynia.

 

7. Nie spędzaj świąt z toksycznymi ludźmi

Negatywni ludzie nie powinni mieć możliwości wnoszenia swojej energii do swojego domu, dlatego zastanów się, kogo chcesz zaprosić na święta. Twój dom jest twoją twierdzą i powinien być miejscem, w którym będziesz czuć się dobrze. Nie pozwól nikomu, kto cię obraża, poniża, nie lubi cię, siąść przy wspólnym stole. Negatywna energia, którą w ten sposób dostaniesz, przyniesie ci pecha w nadchodzącym roku i zniweczy pracę nad oczyszczaniem domu

Tagi:

energia ,  oczyszczanie ,  święta , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót