Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Oto porady buddyjskich mnichów dotyczące pozytywnych wibracji w domu. Dzięki nim dowiesz się, jak stworzyć sobie najlepsze z możliwych miejsc do życia i nie potrzebujesz wcale wydawać na to pieniędzy. Wystarczy własne zaangażowanie.

 

1. Dbaj o swoje rzeczy

Jeśli nie będziesz dbać o swoje rzeczy, nigdy nie będziesz niczego naprawdę cenić. Nie ma znaczenia, w jaki sposób coś zdobyłeś ani ile to kosztowało, dbając o swoje rzeczy, doceniasz pracę innych ludzi i wydane przez siebie pieniądze.

 

2. Doceń to, co masz

Nie myśl stale o tym, czego ci brakuje, bo to właśnie pochłania pozytywną energię. Zamiast skupiać się na tym, czego nie masz, skieruj swoją uwagę na to, jak bardzo jesteś wdzięczny za to, co posiadasz i za ludzi, którzy są wokół ciebie.

 

3. Wstawaj wcześnie

Obudź się rano, poświęć trochę czasu, aby cieszyć się ciszą i początkiem nowego dnia. Miej poranne rytuały i stosuj je niespiesznie. Nie zaczynaj od przeglądania telefonu. Popatrz w okno, wypij dobrą kawę.

 

4. Wpuść do domu powietrze

Rano otwórz okna i pozwól, aby powietrze weszło. Wpuszczając trochę świeżego powietrza, możesz pozwolić wypłynąć negatywnym energiom. Świeże powietrze to pozytywne wibracje.

 

5. Oddaj stare rzeczy i zrób wokół siebie porządek

Oczyszczenie domu z niepotrzebnych rzeczy to doskonały sposób na oczyszczenie z negatywnej energii i zwiększenie pozytywnych wibracji. Bałagan wywołuje u ludzi zły nastrój. Oddaj rzeczy potrzebującym, oddając rzeczy, których nie używasz, pozwalasz sobie skupić się na teraźniejszości i na tym, co konieczne.

 

6.Zostawiaj na noc czysty zlew

Nie zostawiaj brudnych rzeczy na noc, ani bałaganu w kuchni. Nie ma nic lepszego jak poranna kawa w czystej kuchni. Jak możesz skupić się na dniu dzisiejszym, skoro musisz sprzątnąć wczorajszy bałagan?

 

7. Bądź systematyczny

Zadbaj o porządki zgodnie z logiką, skup się na tym, co właśnie robisz. Nie rób kilku rzeczy naraz, bo tylko powiększysz bałagan wokół siebie.

 

8. Podziel się pracą z domownikami

Jeśli nie mieszkasz sam, podziel się pracą z innymi domownikami. Nie przejmuj tego ciężaru samodzielnie, ponieważ spowoduje to tylko stres. Współudział w porządkowaniu wspólnego domu jest bardzo istotny i da każdemu satysfakcję.

 

9. Wyraź swoją osobowość

Nie musisz wydawać majątku, aby twój dom odzwierciedlał twoją duszę. Powieś na ścianach ulubione zdjęcia, wykonaj samodzielnie dekoracje. Twoje otoczenie musi harmonizować z twoim wnętrzem.

Tagi:

spokój ,  energia ,  dom , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz