Partner: Logo KobietaXL.pl

 I jeśli są to emocje negatywne, dom jest pełen napięcia, brak w nim harmonii.

 

Po męczącym dniu nie ma nic lepszego niż powrót do domu i relaks. Ale nie zawsze możemy w domu naprawdę odpocząć. Być może to wina nagromadzonej złej energii? Codzienny stres, agresja, z którą się spotykamy, wizyty wampirów energetycznych – to wszystko może mieć na to wpływ.

 

 Nie widzimy energii gołym okiem, ale możemy ją poczuć, ponieważ energia domu często odzwierciedla nasz wewnętrzny stan emocjonalny. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że środowisko w naszym domu jest naładowane ujemną energią.  Czujemy jednak dyskomfort, napięcie i nie umiemy tego racjonalnie wyjaśnić.

 

 

Ci, którzy w przepływy energii wierzą, sugerują, by dom oczyścić i sprowadzić pozytywne wibracje. Jak to zrobić?

 

Szałwia

 

 

 

Okadzanie szałwią to magiczne rytuały wielu rdzennych ludów. oczyszczają, odnawiają, przynoszą jasność myśli, odpędzają złe duchy. Warto od czasu do czasu okadzić dom liśćmi szałwii,  również samemu poddać się okadzaniu, aby oczyścić się ze złej energii.

 

Rozmaryn

 

rozmaryn

 

Gałązkę rozmarynu umieszczamy nad drzwiami. Służy jako ochrona przed wpuszczeniem do domu złej energii. Ktokolwiek wejdzie, musi pod nią przejść. Można również palić gałązki rozmarynu w metalowej misce, przestawiając ją w rożne miejsca w domu, aby dym dotarł wszędzie.

 

Sól morska

 

sól

 

Świetnie pochłania złą energię. Należy ja umieścić we wszystkich narożnikach mieszkania czy domu. Można też dodać jej do szklanki z wodą, zostawić na noc na środku pokoju i następnego dnia wylać poza domem.

 

Cytryna


cytryna

 

Przekrój cytrynę na pół i ustaw przy wejściu do domu. Można dodatkowo posypać ją grubą solą. Zostaw do czasu aż będzie się rozkładać i wyrzuć, ale rób to w rękawiczkach, których tez potem nie używaj.

 

Liście laurowe


laurel

 

Znane są ze swoich oczyszczających mocy. Możesz je zmieszać z rozmarynem, posiekać i ustawić w misie w domu. Bardzo dobrze jest też palić liście laurowe, które oprócz przyjemnego zapachu, oczyszczają energię w domu.

 

 

 

 

Tagi:

rytuał ,  oczyszczane energii ,  energia ,  rozmaryn ,  liście laurowe ,  sól ,  cytryna , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót