Partner: Logo KobietaXL.pl

 

Baran – wystrzegaj się Raka!

 

Baran lubi walić prawdę z mostu i czasami powie za dużo. Uważaj, Rak może to wykorzystać! Rak szuka też Barana tylko wtedy, gdy sam jest w potrzebie.

 

Byk – nigdy ze Strzelcem!

 

Maja odmienne charaktery, są nie do pogodzenia. Ich związek zawsze skończy się fatalnie! Nawet, jeśli początki wydają się udane, Strzelec zawsze jest dla Byka groźny.

 

Bliźnięta – nie po drodze im z Panną

 

Dwa bieguny w sposobie życia i myślenia. Panna zawsze wywołuje u Bliźniąt frustracje i czują się gorsze w jej towarzystwie.

 

Rak – Wodnik nie da ci szczęścia

 

Rak jest często empatyczny, uważa, że inni są podobni. Wodnik nie znosi jednak takiego okazywania uczuć i potrafi za to Raka prześladować.

 

Lew – z Baranem zawsze będzie walka

 

Lew musi być w centrum uwagi więc siła Barana go męczy, zbyt duża konkurencja. Szczególnie, że Baran potrafi zwyciężać i okazywać radość z sukcesu, co Lwa doprowadza do szału.

 

Panna – Rak to nie twoja bajka

 

To oba uczuciowe znaki, które nie zniosą konkurencji na tym polu. Rak świetnie manipuluje, więc łatwo wyprowadzi Pannę na manowce. Cierpienie w związku z Rakiem pewne.

 

Waga – Skorpion to wróg numer jeden

 

Waga nie znosi konfrontacji i konfliktów. Emocjonalny Skorpion, raniący innych i chcący dominować, zawsze to wykorzysta. Waga będzie z nim nieszczęśliwa.

 

Skorpion – Lew nie jest twoim partnerem

 

Mają dużo wspólnego, dlatego walka w związku jest pewna. Jednak przewagę zawsze zdobędzie Lew, który emanuje pewnością siebie, umie podporządkowywać sobie innych. Niezależny Skorpion tego nie wytrzyma.

 

Strzelec – Koziorożec zabierze ci wolność!

 

Strzelec uwielbia swobodę, zawsze gotowy do drogi i nowych wyzwań. Koziorożec tego nie znosi, uwielbia kontrolować innych, chce stabilizacji. A to największe nieszczęście dla Strzelca.

 

Koziorożec – z Baranem nie wytrzymasz długo

 

Twoja skrupulatność, życie pod linijkę doprowadza Barana do szału. Ty z kolei nigdy nie pojmiesz ryzyka, które Baran uwielbia i jego emocjonalnych zachowań. Dlatego Baran wcześniej czy później opuści wasz związek, który dla niego jest zbyt przewidywalny.

 

Wodnik – unikaj Byka

 

Wodniki chcą zmieniać ludzi pod swoją modłę. Byk nigdy na to nie pozwoli. Próby kierowania nim wywołają u niego wściekłość. Nigdy nie uda się taki związek.

 

Ryby – Wodnika unikaj jak ognia

 

Szukasz kogoś, kto cię zrozumie, będzie się tobą interesował. Wodnik nie lubi brać pod uwagę potrzeb innych ludzi. Ryby zawsze będą nieszczęśliwe i niedoceniane w takim związku.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  znak Zodiaku , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót