Partner: Logo KobietaXL.pl

Czy nie zastanowiło się nigdy, dlaczego przy ponad 7,5 miliardów ludzi zamieszkujących nasza planetę, spotykasz właśnie tych konkretnych? Czy są to przypadkowe zdarzenia, czy może mają one wpływ na nasze życie?

Jedno z praw karmy mówi wyraźnie - 1. Osoba, która pojawia się w twoim życiu, jest zawsze tą właściwą

I choć może wydawać się to paradoksalne, jeśli pomyślisz o liczbie negatywnych osób w twoim otoczeniu, albo o tych, którzy cię skrzywdzili, każda z tych osób daje ci cenną lekcję i nie ma znaczenia, czy są to sytuacje pozytywne czy negatywne.

Każda osoba, którą spotykamy, została wysłana, aby odegrać określoną rolę w naszej uniwersalnej podróży, ma moc wpływania na nasze życie, wpływania na nasze decyzje i zmiany naszej wędrówki.


A oto sześć najważniejszych powodów tych spotkań:

Ludzie, którzy mają nam o czymś przypomnieć

Bardzo często zmieniamy cele, rezygnujemy z marzeń, zapominamy o sprawach, które powinny być najważniejsze. Wtedy często pojawiają się ludzie, którzy mają pomóc nam przypomnieć sobie, dlaczego podążaliśmy jakąś ścieżką i dlaczego zmieniliśmy kierunek.

Ludzie, którzy mają zatrzymać nas w miejscu
Są sytuacje, kiedy chcemy podjąć drastyczne decyzje, czasami zbyt pośpiesznie i bez namysłu. Czasami nawet nie wiemy, że będą dla nas bardzo brzemienne skutki. Zdarza się, że wówczas na naszej drodze staje ktoś, kto powstrzymuje nas przed popełnieniem błędu.

Ludzie, którzy mają nas obudzić
Często, osiągnąwszy jakiś poziom stabilizacji, popadamy w samozadowolenie. Zaczynamy być obojętni na los innych, żyjemy wyłącznie we własnym kokonie. Wówczas często zjawiają się ludzie, których rolą jest obudzenie nas z letargu. Oni zachęcają nas do działania i zmian.

Ludzie, którzy maja nas motywować
Bardzo często zatrzymujemy się będąc już o krok od sukcesu. Tracimy wiarę, uważamy, że nie da się danego etapu osiągnąć, rezygnujemy. Wtedy przychodzą ludzie, którzy mają nas zmotywować i dzięki nim nie zostajemy w miejscu.

Ludzie, którzy pomagają nam w rozwoju
To najczęściej tak zwane stare dusze, czyli osoby, które wielokrotnie reinkarnowały, wiedzą więcej, są przewodnikami dla innych. Pojawiają się na naszej drodze, kiedy widzą, że jesteśmy gotowi na nauki, że możemy wejść na wyższy poziom.

Ludzie, którzy mają długoterminowe zadania w naszym życiu
O ile większość spotykanych przez nas ludzi pozostaje w naszym życiu na krótko, ci są obecni w naszym życiu latami. To partner, przyjaciel, rodzice. To z nimi wędrujemy przez życie i są dla nas lekcją.

 

 

Pamiętajcie też, że każdy z nas spełnia podobne role dla innych. My też jesteśmy lekcją dla drugiego człowieka, choć nie musi być ona taka sama, jak ta, którą w zamian dostajemy.

Tagi:

karma ,  reinkarnacja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz