Partner: Logo KobietaXL.pl


W towarzystwie? To kulturalny mężczyzna o ujmującym stylu bycia. Jednak to tylko pozory – w łóżku Jax bynajmniej nie jest grzeczny. To dominujący kochanek, a językiem sprośnych słówek włada biegle.
 
Spotkanie córki legendarnego zawodnika „Sainta” zrobi na nim niemałe wrażenie. Lily St. Clair doskonale zna naturę typowego zawodnika. Jest właścicielką sieci klubów MMA i potrafi rozpoznać typ agresywnego, dominującego i zaborczego mężczyzny. Jednak coś jej mówi, że Jax Knight jest szczególnym facetem. Czyżby był inny niż wszyscy?
 

Czy powinna chodzić na randki tuż po trudnym rozstaniu?
Czy jej były facet tak po prostu się na to zgodzi?

mma

Fragment książki:

– Mogę obejrzeć?

Kręcę przecząco głową. Parska śmiechem, pewnie dlatego, że bawi go moja nieumiejętność mówienia. Co, u diabła? Czy mój upadek zrobił ze mnie niemowę?

Nieznajomy powoli zaczyna oglądać rysunki, a ja przeglądam się jemu. Ma włosy w kolorze ciemnego blondu, jeszcze mokre od niedawnego prysznica. Są obcięte na krótko, wystylizowane na niedbałą seksowną fryzurę, na którą laski z pewnością lecą. Następnie zwracam uwagę na mocno zarysowaną szczękę. Nawet sam Michał Anioł nie mógłby stworzyć doskonalszego męskiego profilu. Nie mogąc się powstrzymać, spoglądam niżej. Ma na sobie zwykłą białą koszulkę. Widzę, że jego ciało wygląda na wysportowane, a ramiona są szerokie.

Z wysiłkiem, do którego wcale nie chcę się przyznać, ponownie skupiam spojrzenie na jego twarzy. Spod ciemnych, gęstych rzęs spoglądają na mnie jasnoniebieskie oczy. Ich piękno sprawia, że tracę dech w piersiach. Żaden mężczyzna nie może być aż tak zachwycający. Powinien dawać jakieś ogłoszenie, nim wejdzie do pomieszczenia.

Widzę, jak kącik jego ust unosi się bardzo delikatnie. Najwyraźniej zdaje sobie sprawę, jaki ma na mnie wpływ. Dlaczego niby miałby nie wiedzieć? Na jakiej kobiecie ten przystojniak nie zrobiłby wrażenia?

– Niezła jesteś – mówi aksamitnym głosem.

Marszczę brwi, bo nie mam pojęcia, o co mu chodzi. Przystojniak śmieje się pod nosem, gdy dociera do niego, że się pogubiłam.

– Twoje rysunki są naprawdę niezłe.

– Dziękuję – odpowiadam.

– Wystawiasz gdzieś swoje prace? – pyta.

– Nie. To tylko hobby. Chodzę na zajęcia z rysowania – dodaję.

– Cóż, jesteś zbyt dobra, by to było tylko hobby.

– Och, dziękuję. – Uśmiecham się. – Z chęcią narysowałabym ciebie – dorzucam bez zastanowienia. Dopiero po chwili dociera do mnie sens tych słów. Zakrywam usta ręką z głośnym plaśnięciem. To bardzo kiepska próba powstrzymania się od mówienia, bo słowa już zostały wypowiedziane. Już za późno.

Uśmiecha się, wygląda na rozbawionego moją reakcją. Unosi jedną brew zaintrygowany.

– Z miłą chęcią.

 

Jak dostać książkę? Wystarczy polubić nasz post na FB i udostępnić go u siebie. Na adres redakcja@kobietaxl.pl napiszcie, dlaczego interesuje Was akurat ta powieść, Trzy najfajniejsze odpowiedzi nagrodzimy książką.

Tagi:

konkurs ,  książka ,  MMA , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz