Partner: Logo KobietaXL.pl

Książka, która wraz z podróżą i odkrywaniu tajemnic przeszłości odsłania niebywały sekret. Uroczo szczera, fascynująco tajemnicza i piekielnie wzruszająca. List z przeszłości to niezwykle obiecujący debiut Mairi Wilson – wielokrotnie nagradzany i rekomendowany.

Serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków. W zaledwie kilka dni traci zarówno ukochaną matkę, jak i drogą jej sercu nianią. Z gorzkimi okruchami wspomnień i świadomością, że została totalnie sama na świecie, apatycznie przegląda rzeczy po zmarłych. Nagle odkrywa coś, co może zmienić wszystko. Czy Lexy przez lata żyła w kłamstwie? Kto jest jej prawdziwą matką? Dokąd zaprowadzą ją samotność i desperacja? Czy marzenie o odkryciu sensu życia pokona granice czasu i kontynentów? Tajemnice gonią tajemnice, wyzwanie pędzi za wyzwaniem, a rozpaczliwe próby odzyskania tożsamości wystawiane są na niejedną trudność.

Książka List z przeszłości została uznana za nietypowe połączenie detektywistycznego thrillera, emocjonującej podróży i uwodzącej intrygi rodzinnej. Zdobyła prestiżową nagrodę Sunday Mail Fiction Competition, a jej autorka z nikomu nieznanej autorki wierszy i opowiadań stała się rozpoznawalną pisarką.

List z przeszłości to propozycja dla bardziej ambitnych i wymagających literacko czytelniczek, z misternie przeprowadzoną intrygą, umiejętnym stopniowaniem napięcia i nietuzinkowym zarysowaniem postaci bohaterów. Cała feria barw i emocji wychodzi ze stronic niniejszej książki, którą po prostu żal nie przeczytać.

Tytuł: List z przeszłości
Autor: Mairi Wilson
Wydawnictwo: Kobiece

listy

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki.

Wystarczy udostępnić ten post na swoim Facebooku i napisać na adres redakcja@kobietaxl.pl, dlaczego lubicie literaturę kobiecą. Najciekawsze odpowiedzi zostaną wyróżnione książką. Wysyłka bezpośrednio z wydawnictwa. Na odpowiedzi czekamy do 15 sierpnia. 

Tagi:

książka ,  literatura ,  czytanie ,  konkurs , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót