Reklama:
blocker

Kiedy to czytasz, ultrakonserwatywny think tank powiązany z obecną władzą zbiera podpisy pod ustawą, która ma zrobić z kobiet przestępczynie. Ale jeśli zmobilizujemy się teraz, wymieciemy tę ustawę, zanim przyjmie ją Sejm.

Całkowity zakaz aborcji nie zmniejszy liczby zabiegów. Przeciwnie – nielegalne i niebezpieczne dla kobiet podziemie jeszcze się powiększy. Ta okrutna ustawa zmusi nieletnie ofiary gwałtu do rodzenia. Sprzeciw zjednoczył już byłe pierwsze damy i tysiące kobiet na ulicach. Ale tylko masowa mobilizacja będzie w stanie pokazać, że zwolennicy ustawy – choć są głośni – są w mniejszości.

Podpisz petycję do Premier Beaty Szydło i podziel się nią na Facebooku, Twitterze, e-mailem... wszędzie!. Zbierzmy 100 tysięcy podpisów, zanim oni to zrobią. Niech rząd usłyszy potężny głos solidarności z polskimi kobietami.

List otwarty do Premier RP Beaty Szydło:

Nie wspieramy aborcji. Wspieramy polskie kobiety, dla których każda taka decyzja jest trudna. Tym bardziej powinny móc ją podejmować bez strachu przed prokuratorem. Polki, które dokonują aborcji, są młodsze i starsze. Są katoliczkami i niewierzącymi. Mają dzieci, mężów lub partnerów. Są wśród nas. Potrzebują naszej empatii, a nie potępienia. Kiedy Maria Kaczyńska zaapelowała o niezaostrzanie ustawy antyaborcyjnej, została nazwana czarownicą, która powinna się poddać eutanazji. W chwilach, gdy ci którzy stają w obronie kobiet są obrażani i zwalczani, wszyscy jesteśmy czarownicami!
Chcesz poprzeć polskie kobiety? Wejdź na stronę AVAAZ i podpisz petycję
https://secure.avaaz.org/pl/solidarity_with_polish_women_loc/?bNpmakb&v=75730&cl=9885496208
zdjęcie avaaz

Tagi:

aborcja,  prawo,  kobiety,  ustawa aborcyjna, 

Loading...
Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:


  • Komentarz od: ~Lojalna   zgłoś nadużycie  

    Nie jestem zwolenniczka aborcji uważam,że życie powinno się chronić ale obostrzenia ustawy to bzdura!Kobieta powinna mieć prawo wyboru, aborcja nie jest "kwestia" ustawy a sumienia, każda z nas jest inna ma inną wrażliwość... Nie róbmy z Polek prostytutek i dzieciobójczyń mówimy o skrajnych przypadkach w których to kobieta powinna zdecydować... Postawcie się na miejscu kobiet które doświadczyły takiego dramatu... Nie nam oceniać - "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.."

  • Komentarz od: ~Ewa G.   zgłoś nadużycie  

    Nie pomożecie zgwałconym dziewczętom i kobietom uporać się ze złem, którego doświadczyły, dając im prawo do zabicia niechcianego dziecka. To dziecko niechciane przez nie, może być pokochane przez kogoś innego. One także mogą je pokochać. Wiem, że jest to możliwe. Pomóżcie im raczej przetrwać ból i wszystkie trudności i ochronić w sobie miłość i człowieczeństwo. Czy myślicie, że po aborcji będą szczęśliwsze? Przeciwnie - uświadomią sobie w pewnym momencie, że popełniły dużo większe zło niż ten gwałciciel - bo on nie odebrał im życia, a one to zrobiły... Naprawdę ciężko będzie z tym żyć...

  • Komentarz od: ~Ewa G.   zgłoś nadużycie  

    Ja też jestem kobietą. I matką. Dlaczego chcecie nam wmówić, że matka ma prawo do zabicia dziecka? Jeśli tak, to chyba każdy ma prawo do zabijania tych, którzy mu przeszkadzają w życiu. Czy na tym ma polegać rozwój cywilizacyjny, że matka - ta, która ma kochać i chronić każde dziecko - otrzyma prawo do zabijania? To chora cywilizacja, w której nawet najmniejsze dzieci nie mogą czuć się bezpieczne. We własnym domu. Dziękuję Ci, Mamo moja kochana, że Ty nie miałaś takich pomysłów, choć Twoje życie i wychowanie nas wcale nie było łatwe. Dziękuję, że byłaś i jesteś Mamą, która kocha.

Powrót
Wyszukiwarka
Najnowsze
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...