Piszą kobiety polskie:
 
Anonimowy16 lutego 2016 22:50

To ja pisałam tez wyżej 13 i 14 lutego, jestem w 4tygodniu, podnosi mnie Pani na duchu, będę jeszcze pisać. Jem ibuprom 6 dziennie i multum rutinoscorbinu. Oprócz tego herbatki i tabletki antykoncepcyjne wczoraj 4 i po 12h znów 4. Jutro spróbuję znowu z tabletkami i jeszcze raz herbatkę..oby sie udało. Grzeje brzuch gorącym termoforem, gorące kąpiele, smaruje maścią rozgrzewająca..Może będę piła jeszcze Gripex na noc?i Kupię cholinex?

 

Anonimowy19 lutego 2016 10:53

A może zamiast herbaty przeczyszczającej "Senes" lepiej bedzie użyć Ruty dopochwowo?Tylko też nie wiem w jakich ilościach..Tą witC jeszcze z czymś łączyć?

 

Jestem w około 4 tyg niechcianej ciaży. Która z metod będzie najskuteczniejsza aby wywołać poronienie? Bardzo mi na tym zależy.

 

Anonimowy13 stycznia 2016 23:43

Witam
mam pytanie.W sylwestra miałam swój pierwszy raz chłopak wszedł we mnie na chwile bez gumki i potem z. 10 powinnam mieć okres ale sie nie pojawił i bardzo się teraz boje jakie są szanse ze jestem w ciąży.

Odpowiedź:

W takich wypadkach najlepiej zażyć 6 tabletek ibupromu ,następnego dnia 3 tabletki i tak przez tydzień a potem dwie tabletki ibupromu dziennie do następnego okresu, czyli przez miesiąc. Myślę ,że po kilku dniach dostaniesz miesiączki ,ale tak dla pewności stosowałabym przez miesiąc .
Powodzenia .

 

Anonimowy25 lutego 2016 19:01

Skorzystałam z rad- udało się w 7 tyg. dawka wit c1000(doz) co około 3h, 2 lub 3 tab naraz w połowie szklanki wody tak, żeby wyszło 12tab. przez cały dzień, ostatnia dawka wieczorem około 22.
7 dni-bez zmniejszania ilości, zmniejszyłam już w dniu krwawienia.5,6,7 dnia ibuprofen 400x2. Tak było u mnie.
Dziękuję za prowadzenie bloga, bo w bardzo stresujących momentach był dla mnie jedynym wsparciem. Pozdrawiam.

 

Anonimowy25 marca 2016 11:04

Dziewczyny chciałbym się z wami podzielić jak zakończyła się moja historia. Tak jak pisałam wcześniej próbowałam domowych sposobów od kąpieli herbatki dopochwowej tab. ant..Wit c i nic nie zdało rezultatu być może przez mój 8 tydz wówczas. Znalazłam sposób na zakup tab. poronnych kupiłam na chybił trafił od osoby która mnie prowadziła po kolei. Wszystko się zakończyło pomyślnie aczkolwiek jedna rada nie patrzeć na wszystko po skurczach to psychicznie zabija. Jeśli macie jakieś pytania odpowiem i pomogę bo sama byłam w sytuacji większości dziewczyn na tym forum a dla Pro-choice wielki szacunek bo przetrzepałam ogrom forum i Twoje jest najlepsze. Dziękuję, że tak chcesz pomagać innym to w dzisiejszych czasach rzadkość dlatego chętnie też teraz pomogę
Pozdrawiam :-) Grażyna

 

Anonimowy5 kwietnia 2016 15:18

Dziewczyny pisałam 01.04, w piątek brałam art.niestety nie pomogl 5tc:( wczoraj byłam u gin.i potwierdził ciążę,dzisiaj jeszcze zrobilam bthcg i poszło strasznie do góry, masakra zwariuje,prosze powiedzcie co robić? Czy drugi raz jak wezmę art.to zadziała, czy jest ktoś komu za pierwszym razem się nie udało? Biorę jeszcze wit.C i robię płukanki. Podpowiedzcie proszę?

 

Porady z bloga:

 

Wklejam Wam artykuł na temat usuwania ciąży tabletkami antykoncepcyjnymi. Według tego artykułu środki antykoncepcyjne działają jak pigułka po. Najskuteczniejsza jest, gdy zażyje się ją do 72 godzin po feralnym stosunku, chociaż im wcześniej tym lepiej.

 

Zioła na aborcję

Kolejna część domowych sposobów na aborcje tym razem poświęcę notkę ziołom, które wywołują poronienie.. Zanim jednak wymienię te zioła chciałabym zaznaczyć, że w moim odczuciu efektem, celem domowych sposobów jest doprowadzenie do obumarcia zarodka. Nie liczyłabym na jakieś spektakularne działanie ziół czy innych medykamentów, chociaż całkowicie poronienie może się zdarzyć. W większości wypadków jednak i tak kobiety, które użyją  tych metod będą musiały skorzystać z pomocy lekarza, aby obczyścic macice z martwych tkanek. Chodzi o to, aby bez względu, na jakiego lekarza kobieta trafi czy to będzie lekarz pro lajfowy czy światły będzie musiał obczyścic Was z martwych tkanek.Lekarz zrobi to rutynowo na pewno nie będziecie płacić ogromnych pieniędzy tak jak kobiety korzystające z usług podziemia aborcyjnego. Przejdźmy teraz do ziół wywołujących poronienie.

 

Znalazłam pewien artykuł wraz z podanymi lekami, które uszkadzają płód i mogą wywołać poronienie.  Myślę, że przyda się on szczególnie tym kobietom, które są w ciąży zaawansowanej np. po 20 tygodniu ciąży i  pozostało im jedynie doprowadzenie do obumarcia płodu, bo typowej aborcji żadna klinika nie chce się podjąć. Były na tym forum kobiety, które prosiły o informacje  nawet w ciąży 25 tygodniowej. Myślę, że to będzie jakieś dla Was światełko w tunelu w sytuacji, która wydaje się bez wyjścia.

Zaznaczam, że nikogo nie namawiam na aborcje ani na zażywanie tych leków. Nie biorę odpowiedzialności za skutki użycia tych medykamentów. Odpowiedzialność bierzecie wy same ja jedynie informuję, że takie leki istnieją. Z całego serca jednak Wam kibicuję, aby Wam się udało rozwiązać wasz problem.
 
 
Podsumowanie
 
To są autentyczne wpisy (zachowałam oryginalną pisownię)  z bloga poradnikowego, który podaje domowe sposoby usuwania ciąży. Zacytowałam zaledwie kilka. Blog cieszy się dużym powodzeniem, jego nazwy z przyczyn obiektywnych nie podam. Jeśli ktokolwiek wierzy, że restrykcyjne prawo powstrzyma kobiety przed aborcją, jest zwyczajnie naiwny.
 
Jedynym "lekiem" na aborcję jest uświadamianie i dostępna antykoncepcja. To jest truizm, który w Polsce mało kto chce przyjąć do wiadomości.
 
Restrtykcyjne prawo powoduje, że zdeterminowane kobiety, które chcą pozbyć się ciąży, siegają po metody zagrażające ich zdrowiu i życiu. Kobieta, która chce usunąć niechcianą ciążę, jest skłonna zrobić dosłownie wszystko! Nikogo to nie interesuje??? Los zarodka jest ważniejszy?
 
Jedynym rozwiązaniem, które chroni zdrowie i życie kobiety jest legalna aborcja na życzenie.
 
To nie jest jedyny blog, który udziela podobnych porad, a pewnie będzie ich coraz więcej...
 
 
Magdalena Gorostiza
<

Tagi:

aborcja,  blog,  domowe sposoby na aborcję,  prawo,  ciąża, 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.
Powrót