Partner: Logo KobietaXL.pl

Orange Flex łączy najlepsze cechy abonamentu i telefonu na kartę. Największą zaletą tej oferty jest elastyczność – zero formalności i długoterminowych umów oraz plan komórkowy, który możesz zmieniać według potrzeb.

Dołączenie do Orange Flex zajmie Ci kilka minut. Wszystkich formalności dokonasz on-line. Będziesz potrzebował tylko aplikacji Orange Flex – możesz pobrać ją na swój telefon ze sklepu App Store i Google Play. Za jej pomocą zarejestrujesz się, potwierdzisz swoją tożsamość, wybierzesz Plan komórkowy, z którego chcesz korzystać. Podczas rejestracji zdecydujesz, czy wolisz otrzymać nowy numer, czy chcesz przenieść swój dotychczasowy do Orange Flex. Możesz także skorzystać z wirtualnej karty eSIM, którą pobierasz na smartfona.

Orange Flex – oferta dla rodziny

Po dołączeniu do Orange Flex możesz stworzyć własną Flex Rodzinę. Do swojego konta możesz dodać do pięciu numerów. Dla każdego z nich wybierasz Plan. Wszystkie Plany obejmują nieograniczone rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w EU oraz paczkę danych:

  • 0 GB za 15 zł miesięcznie

  • 15 GB za 25 zł miesięcznie + Social Pass

  • 30 GB za 30 zł miesięcznie + Social Pass

  • 50 GB za 50 zł miesięcznie + Social Pass

  • 100 GB za 80 zł miesięcznie + Social Pass.

 

Oferta rodzinna w Orange Flex daje dużo swobody. Raz na miesiąc możesz zmienić Plan dla swojego numeru i numerów należących do członków Flex Rodziny. Dzięki usłudze Social Pass nie musisz martwić się o zużycie danych podczas korzystania z popularnych komunikatorów i portali społecznościowych m.in Facebook, Messenger, Twitter, Instagram, Snapchat i Tiktok nie wykorzystują Twojego transferu!

 

Możesz wybrać też podstawowy Plan bez paczki danych i Social Pass za jedyne 15 zł – to najlepsze rozwiązanie dla osoby, która nie korzysta z mobilnego internetu.

 

Oferta rodzinna – wydatki pod kontrolą

Jako administrator Flex Rodziny zarządzasz płatnościami wszystkich numerów. Opłaty mogą być pobierane automatycznie z karty, którą podepniesz pod aplikację Orange Flex. Możesz wybrać też szybkie płatności BLIK. Dzięki funkcji „Zapytaj o zakup” będziesz mógł kontrolować wydatki całej Flex Rodziny. Aktywowanie dodatkowych usług będzie wymagało Twojej zgody. W Orange Flex dostępne są dodatkowe Passy, które działają na tej samej zasadzie co Social Pass – umożliwiają korzystanie z usług bez zużywania transferu:

  • Video Pass (m.in. YouTube, Orange TV GO, HBO GO, Netflix)

  • Music Pass (m.in. Spotify, Deezer, Tidal, Apple Music, Amazon Music)

  • Game Pass (m.in. Discord, Twitch, Pokemon GO).

Wszystkie szczegóły oferty rodzinnej w Orange Flex znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

artykuł sponsorowany

Tagi:

internet ,  orange , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót