Partner: Logo KobietaXL.pl

Menonopauza to czas, kiedy kobieta zaczyna sie gwałtownie starzeć. Niestety, taka jest przykra prawda. Możecie przeczytać  o tym w artykule:

Menopauza niszczy twoją skórę!

Czy mamy bezradnie się temu przyglądać? Nie!

Naukowcy szukający zdrowia i urody w produktach naturalnych, sięgnęli po stary przepis, który okazuje się być bardzo skuteczny w walce o zachowanie młodości. Zrobienie eliksiru jest banalnie proste.

Składniki:

 

100 ml oleju lnianego

2 cytryny

1 ząbek czosnku

500 gram miodu

 

Cytryny myjemy. Jedną cytrynę obieramy ze skórki, drugą zostawiamy ze skórką. Kroimy na części. Czosnek obieramy. Wrzucamy składniki do miksera i ucieramy na jednolitą masę. Przelewamy do szklanki czy słoiczka. Trzymamy w lodówce.

Miksturę spożywamy 3 razy dziennie łyżkę stołową pół godziny przed posiłkiem. Można używać codziennie, bo eliksir nie ma żadnych działań ubocznych.

 

Na czym polega jego wyjątkowość? Kobiety zażywające miksturę twierdziły, że preparat poprawia jakość skóry, paznokci i włosów. Poprawia się też wzrok. Dlaczego?

Naukowcy są zgodni – kluczowe znaczenie ma połączenie składników. Olej lniany jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega – 6 i omega – 9, cytryna słynie z właściwości detoksykacyjnych. Miód i czosnek to naturalne środki bakteriobójcze, poprawiają też odporność. Całość oczyszcza wątrobę, a właśnie od jej działania zależy kondycja naszego organizmu.

 

Tagi:

menopauza ,  zdrowie ,  eliksir młodości ,  miód ,  czosnek ,  cytryna ,  uroda , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót