Partner: Logo KobietaXL.pl

O tej metodzie już pisałam. Niemniej jednak znalazłam świetny film, który dokładnie obrazuje, jak wykonać ćwiczenie. Jej twórca, japoński lekarz, Fukutsudzi jest specjalistą w zakresie kości miednicy. Stwierdził, że główną przyczyną odkładania tłuszczu na brzuchu jest nieprawidłowe ułożenie kości miednicy w stosunku do żeber. Potem opracował metodę odpowiednich ćwiczeń.

 

 

Zwinięte ręczniki kładziesz pod plecami na wysokości pępka. Nogi proste, stykają się dużymi palcami. Ręce na podłodze nad głową – stykają się małymi palcami. Łatwizna? To pozory. Nie jest wcale łatwo tak wytrwać, ani to nie jest przyjemne. Ale..

 

Na początku możesz być obolała, więc nie staraj się za wszelką cenę wytrzymać 5 minut. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, choroby kości czy wątpliwości, najpierw skonsultuj się z lekarzem i zapytaj czy możesz to ćwiczenie robić!!

Nayla, która pokazuje jak ćwiczyć, podkreśla, że ćwiczenie wyłącznie służy partii brzucha i nie jest tak, że schudniemy w całości! ZapiszZapisz

Tagi:

ćwiczenia ,  dieta ,  odchudzanie ,  fukutsudzi , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz