Partner: Logo KobietaXL.pl

1.Każda dieta jest skuteczna. Znajdziesz ich dziesiątki. Możesz wybrać tę, która odpowiada ci najbardziej. Ale zanim ją zaczniesz, zapytaj samą siebie, czy wytrwasz?

 

2. Drastyczne diety pomogą ci na początku zrzucić nawet wiele kilogramów. Ale większość z tych kilogramów to nadmiar wody, bo wiele osób cierpi na obrzęki. To dopiero początek drogi, by zmienić swój wygląd.

 

3. Po każdej diecie musisz zmienić drastycznie styl odżywiania. Jeśli wrócisz do dawnych nawyków, przytyjesz jeszcze więcej. To efekt jo -jo. Polega on na tym, że twoje ciało pamięta okres głodu i sytości. Dieta to głód. Ciało uczy się zwalniać metabolizm, więc na diecie oszczędza. Ono nie wie, że lodówka jest pełna. Kiedy wracasz do starych nawyków, ciało uważa, że trzeba zgromadzić zapas na kolejny okres głodowania i tyje.

 

4. Im więcej diet będziesz bezskutecznie próbować, tym szybciej po nich utyjesz. Lepiej więc nie zaczynać żadnej, bo będziesz rozczarowana.

 

5. Jeśli schudniesz i zechcesz utrzymać efekt, musisz wyrzec się cukru, pszenicy, alkoholu. Do końca życia!

 

6. Nie wszystkie ćwiczenia odchudzają i nie ma sensu się katować. Jeśli chcesz wspomóc ciało ćwiczeniami, pamiętaj, że zbyt duży wysiłek również zwalnia metabolizm. Ciało zaczyna bronić się przed wyniszczeniem. Na naszej stronie znajdziesz odpowiednie porady.

 

7. Tak naprawdę nikt na świecie nie odkrył, ile należy jeść i w jakim tempie, żeby zrzucić wymarzoną ilość kilogramów. Wszystko jest indywidualne. Nawet wielkie wysiłki mogą spowodować niewielką utratę wagi. Czy wytrwasz mimo rozczarowań?

 

8. Wszelkie drastyczne diety, które podajemy na stronie, są dobre na początek twojej drogi. Poza tym najlepiej gdy skonsultujesz je z lekarzem.

 

9. Daruj sobie wszelkie odchudzające suplementy, cudowne tabletki. To reklamowe slogany, które mają cię skłonić do wydawania pieniędzy. One zwyczajnie nie działają!

 

10. Zastanów się, czy NAPRAWDĘ musisz się odchudzać? Po co to robisz? Dla zdrowia? Dla siebie? Dla kogoś? Jeśli nie jesteś otyła, nie przeszkadza ci twoje ciało, a tylko chcesz być w zgodzie z modą, zwyczajnie daj sobie spokój. 

 

Tagi:

dieta ,  odchudzanie ,  jo-jo ,  ćwiczenia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót