Reklama:
Reklama:

Podobne artykuły:

Jego metoda jest hitem w Azji, a książki na jej temat rozchodzą się w milionach egzemplarzy! Nie potrzebujesz żadnej diety ani ćwiczeń – tylko 2 ręczniki, gumkę, kawałek podłogi i trzy razy dziennie wolnych 5 minut!

 

Fukutsudzi jest specjalistą w zakresie kości miednicy. Stwierdził, że główna przyczyną odkładania tłuszczu na brzuchu jest nieprawidłowe ułożenie kości miednicy w stosunku do żeber. Potem opracował metodę odpowiednich ćwiczeń.

 

 

Zwinięte ręczniki kładziesz pod plecami na wysokości pępka. Nogi proste, stykają się dużymi palcami. Ręce na podłodze nad głową – stykają się małymi palcami. Łatwizna? To pozory. Nie jest wcale łatwo tak wytrwać, ani to nie jest przyjemne. Ale..

 

Na początku możesz być obolała, więc nie staraj się za wszelką cenę wytrzymać 5 minut. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, choroby kości czy wątpliwości, najpierw skonsultuj się z lekarzem i zapytaj czy możesz to ćwiczenie robić!!

 

Nie wstawaj nagle, najpierw siądź, odpocznij chwilę! Ćwiczenie koryguje również postawę i usuwa dolegliwości kręgosłupa. Ale pamiętaj, jest wyłącznie dla zdrowych!

 

źródło i screen http://www.naturalmedicinebox.net/absolut-hit-in-asia-lie-down-and-lose-weight/

ZapiszZapisz

Tagi:

ćwiczenia,  odchudzanie,  dieta,  fukutsudzi,  Metoda Fukutsudzi, 

Loading...

Podobne artykuły:

Zostaw komentarz:

    Brak komentarzy
Powrót
Reklama:

Reklama:
Wyszukiwarka
Reklama:
Najnowsze
Reklama:
Reklama:
Newsletter
zapisz
Reklama:
Loading...