Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Znajdź osobę, która będzie z tobą ćwiczyć. W duecie zawsze raźniej, w dodatku druga osoba da ci motywację i będzie ci głupio opuszczać kolejne godziny na siłowni. Jeśli zaczniesz traktować ćwiczenia jako część twojego życia społecznego, po pewnym czasie zaczniesz je traktować jako nieodłączną część swojego życia.

2. Połóż się na podłodze i ćwicz. Jest mnóstwo ćwiczeń, które możesz wykonywać leżąc w dodatku te ćwiczenia w rzeczywistości działają! Wystarczy poszukać klikając na tag "ćwiczenia", który masz pod tekstem.

3. Zacznij ćwiczyć przed telewizorem lub komputerem. Włącz ulubiony serial, najlepiej odcinek, którego nie widziałaś i ćwicz przez cały czas oglądania. Połącz przyjemność z aktywnością fizyczną, a ochota na wysiłek wzrośnie. 

5. Nie spiesz się. Nie musisz w ciągu 30 minut spalić mnóstwo kalorii -wystarczy, że w ciągu godziny zaliczysz trening kardio i streching. Wszystko we własnym tempie, przecież nikt cię nie pospiesza. Lepiej zrobić mniej, niż nie zrobić tego wcale.

6. Masz w domu obciążniki? Załóż je na ramiona w trakcie suszenia włosów. To działa!

7. Zacznij chodzić. Czy rzeczywiście musisz dojechać do sklepu, który jest za rogiem. A może mogłabyś wrócić z teatru na piechotę? Im więcej będziesz chodzić, tym lepiej dla ciebie. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej zacznij wysiadać przystanek wcześniej niż zazwyczaj. 

8. Zacznij ćwiczyć tuż po przebudzeniu - w swoim łóżku - jest mnóstwo ćwiczeń, które możesz wykonywać na leżąco, bez względu na to czy leżysz na podłodze, czy na wygodnym materacu.

9. Zacznij się zdrowo odżywiać, będziesz mogła poświęcić mniej czasu na ćwiczenia, ale pamietaj - mniej czasu nie znaczy, że zupełnie będziesz mogła zrezygnować z ćwiczeń.

10. Nawet jeśli nie kochasz siłowni, ćwiczeń i tym podobnych, jeśli codziennie poświęcisz chociaż 15 minut na swoje ulubione ćwiczenia to systematyczność przyniesie ci zaskakujące efekty i tego się trzymaj! 

 

 

Tagi:

ćwiczenia ,  odchudzanie ,  fitness ,  siłownia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót