Partner: Logo KobietaXL.pl

Uczucie jakie towarzyszy wręczeniu takiego podarunku, jeśli udany, porównać najłatwiej do tych otrzymywanych podczas świąt Bożego Narodzenia. Jeśli jednak formuła ta powtarzana jest na każdą okazję w roku zupełnie traci na znaczeniu i staje się zwyczajnie nudna. Poniżej znajdziesz szereg aktywności, które za stosunkowo niewielką cenę pozwolą na utrwalenie wspomnień ze specjalnego, jedynego takiego dnia w roku dla każdego z nas.

Zakochani w tańcu

Nie każdy może pozwolić sobie na duży wydatek, zwłaszcza jeśli przypomnieliśmy sobie późno o potrzebie zgromadzenia środków na droższą atrakcję. Inną okolicznością może być zakup prezentu dla koleżanki lub kolegi z pracy lub studiów. W tym przypadku zależnie od liczby znajomych w danej grupie może być problem ze złożeniem się na coś droższego. Większego problemu nie powinny jednak stanowić przykładowo wstępne kursy tańca i karnety na fitness. Większe miasta zazwyczaj oferują możliwość realizacji takich prezentów granicach 50-100złotych i są doskonałym pomysłem dla osób w niemal każdym wieku. W końcu niemal pewne jest, że w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto wiecznie narzeka na swoją sylwetkę i bardzo potrzebuje zmian, ale nie potrafi się do tego samodzielnie zabrać. Być może to będzie właściwe remedium i zmienimy czyjeś życie takim pozornie drobiazgiem. Należy oczywiście pamiętać, by danej osobie nie zrobiło się przykro i nie poczuła, że mamy zastrzeżenia do wagi solenizanta. Postarajmy się o to, by w tym szczególnym dniu nastroje były jak najlepsze, a na twarzach gościł uśmiech bez cienia niezręczności. Wybór jest często bardzo szeroki: od treningów na siłowni, przez typowy aerobik, yogę, taniec brzucha i na rurze po coraz bardziej popularną ostatnimi czasy zumbę.

Dla wystrzałowych facetów

Panom może być trudniej schować dumę do kieszeni, dlatego karnet na siłownię może nie być najlepszym pomysłem. Na szczęście coraz więcej pojawia się centrów rozrywki, które oferują różnego rodzaju sposoby na spędzenie czasu w podobnej cenie, a więc również niewykraczającej poza banknot stuzłotowy. Wielu panów ceni sobie militaria i dawkę adrenaliny, a żadnej z tych rzeczy prawdopodobnie nie spodziewają się otrzymać w formie prezentu na urodziny. Warto więc znaleźć informacje na temat okolicznych miejsc oferujących zabawę w paintball (strzelanie do siebie kulkami wypełnionymi farbą, zazwyczaj plenerowo lub na specjalnych obszarach z przeszkodami) lub laser tag ( zupełnie bezbolesna i „czystsza” forma w zasadzie tego samego – tu jednak osoby uczestniczące w zabawie zakładają kombinezony z czujnikami wrażliwymi na laser, który emitują specjalne pistolety świetlne). Pójdźmy jednak o krok dalej – jeśli mieszkami niedaleko Warszawy miejscowość Chrcynno znajdująca się niedaleko Nasielska oferuje przejażdżkę czołgiem T-55 za niecałe 100zł! Może to być prawdziwa gratka dla spragnionego autentycznych wrażeń mężczyzny. Wśród niezainteresowanych militariami popularne są z kolei wspinaczki skałkowe, które w podobnej cenie potrafią zaoferować bardzo duży wachlarz opcji i wyzwań. Pod pretekstem zabawy może być to również świetny sposób na dbanie o sprawność i formę danej osoby bez bezpośredniej sugestii co do jej obecnego stanu fizycznego. Kto wie, być może okaże się to skuteczną zachętą do zainteresowania się takim sposobem spędzania czasu na stałe?

Do restauracji z pomysłem

Drugiej połówce najtrudniej przyznać się do niewielkich środków na urodzinowe szaleństwo, dlatego taka sytuacja nie powinna być wcale powodem do paniki czy rozpaczania – przeciwnie. W końcu to nie wysokie ceny w karcie czynią restaurację wyjątkową. Wśród najciekawszych rozwiązań dla par znajduje się między innymi degustacja czekolady dla dwojga, która w eleganckich Pijalniach Czekolady Wedel rozsianych po całej niemal Polsce kosztuje raptem 69zł, a efekt jest wyjątkowy. W końcu czekolada, jak również podawane do niej truskawki (wchodzące w skład talerza owoców przeznaczonych do maczania) są afrodyzjakami. Niektórych to szokuje, ale niektórzy jednak nie przepadają za czekoladą. W takim wypadku być może warto udać się na sushi? Wciąż dla wielu z nas dziwny jest sam fakt spożywania surowego, rybiego mięsa. Ten nietuzinkowy smak warto jednak choć raz w życiu poczuć – w końcu nigdy nie wiadomo czy nie stanie się on naszym ulubionym! Ceny w takich lokalach mogą odstraszać, ale warto wiedzieć, że nawet niewielkie porcje tylko z wyglądu mogą się takie wydawać, ponieważ sushi jest bardzo pożywne i łatwo jest się nim szybko najeść. Ważnym jest również, by czuwać nad dostępnością tzw. lunchów, które zazwyczaj podawane są w godzinach popołudniowych w dni powszednie. To właśnie wtedy zjemy najwięcej w wyjątkowo korzystnych cenach.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć nic dla siebie lub po prostu masz problem, by którąś z powyższych opcji wyszukać dla swojej okolicy – odwiedź https://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezent-urodziny. Pamiętaj, że prezent nie musi być drogi, by być wyjątkowym. Wystarczy, że nie będzie nudny. Nie pozwólmy, by prezenty urodzinowe zamieniły się w koperty z pieniędzmi dla naszych bliskich, zwłaszcza jeśli ma to być podarunek dla osoby, na której naprawdę nam zależy.

 

 

Tagi:

prezent ,  prezent urodzinowy ,  wymarzony prezent , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót