Partner: Logo KobietaXL.pl

Z kobietami zawsze jest nieco łatwiej. Dla nich stworzono szeroki asortyment kosmetyków czy biżuterii, nie wspominając o rożnych dodatkach. Ale prezent dla faceta? Niejedna z nas ciężko westchnie. Ile razy można kupować na gwiazdkę piżamę albo zestaw, nawet najpiękniejszych skarpet.

Tym razem problem macie już praktycznie z głowy. No, może nie do końca. Tym razem będziecie się zastanawiać, nie, co kupić, ale co wybrać z szerokiej oferty firmy Trendhim.

Trendhim został założony pod koniec 2007 roku przez Sebastiana i Mikkela. Mieli tylko 18 lat i kończyli ostatnią klasę szkoły średniej. Byli młodzi, pełni energii i rozpierała ich żądza założenia własnego biznesu. I jak mówią o sobie - byli jednocześnie na tyle naiwni, aby to zrobić.

Tak powstał sklep internetowy z akcesoriami i biżuterią dla mężczyzn. Firma powoli się rozwijała i dzięki temu weszła też na polski rynek. Zaprojektowane w Danii i umieszczone pod 13 wyjątkowymi markami własnymi, produkty mają w sobie coś niezwykłego. Jeśli więc szukasz czegoś niebanalnego dla swojego faceta, to w końcu dobrze trafiłaś czy trafiłeś.

 

Niewątpliwie wzrok przyciągają zegarki. Ilość modeli zaskakuje, ceny są też bardzo przystępne.

 

 

 

Ale to, co może uczynić faceta jeszcze bardziej męskim, to stylowa, oryginalna biżuteria.

Twój facet woli klasykę? Są krawaty i piękne poszetki.

 

A do tego oryginalna galanteria skórzana, portfele, plecaki, torby. Eleganckie zestawy do golenia. Nadszedł czas na niebanalne prezenty!

 

 

 

Wystarczy że zamówisz do 20 grudnia do godziny 16., a twój podarunek dotrze pod choinkę. Masz 365 dni na zwrot, nie musisz się więc martwić, jeśli prezent nie spełni oczekiwań. Tyle tylko, że kupując w Trendhim jest to mało prawdopodobne.

 

 

materiał promocyjny

Tagi:

styl ,  facet ,  prezent , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót