Partner: Logo KobietaXL.pl

Budzące emocje nie znaczy banalne!

Jaki prezent może być odpowiedni dla siostry? Jeżeli stoisz przed takim problemem, pozwól, że Ci nieco podpowiemy. Jeżeli naprawdę chcesz sprawić jej przyjemność, poszukaj czegoś, co będzie w pierwszej kolejności budziło pozytywne emocje.

 

Owszem, mogą to być ulubione perfumy, ale jeśli dobrze się zastanowić, prawdopodobnie większość kobiet dostaje tego typu upominek od wielu osób przy różnych okazjach. Czy nie poczuje się lepiej, jeśli od własnego rodzeństwa otrzyma coś bardziej wyszukanego?

 

Ciekawym pomysłem będą podarki nawiązujące do marzeń lub pasji Twojej siostry. Lubi podróżować? Podaruj jej dziennik podróży lub magnesy lodówkowe nawiązujące kształtami do państw, które zwiedziła. Całkiem ciekawy może okazać się w takim przypadku nawet tak prosty gadżet, jak notatnik wykonany z materiału odpornego na wilgoć. A może ma spore zapędy artystyczne? W takim przypadku świetnym pomysłem mogą okazać się ruchome, konfigurowalne figurki, które pomagają w malowaniu ludzi i zwierząt w różnych pozach. Warto je przejrzeć, bo często potrafią zainspirować.

 

Emocje, które budzą kolejne emocje

Jeżeli Twoja siostra należy do osób, które lubią mieć w swoim pobliżu nieco zieleni, pomyśl o podarowaniu im czegoś związanego z roślinami. Świetnym przykładem mogą być dekoracyjne doniczki do wieszania na ścianach, czy zestawy do hodowania egzotycznych kwiatów.

 

Zauważ – tego typu upominki wywołują radość nie tylko w momencie ich wręczania. One współuczestniczą w tworzeniu miłego wystroju w miejscu, w którym mieszka Twoja siostra.

 

Praktyczne, a jednak miłe

Całkiem ciekawym pomysłem na prezent dla siostry mogą okazać się przedmioty proste, praktyczne, a jednak budzące miłe skojarzenia. Zimą mogą to być chociażby rękawiczki lub czapka z wyhaftowanym sympatycznym rysunkiem. Proste, przydatne, a jednak budzące uśmiech na twarzy. Jeśli dobrze pomyśleć, podobną zasadę można odnieść do wielu codziennych przedmiotów, które można ozdobić za pomocą unikalnego wzoru i sprawić w ten sposób, że coś zwykłego nabierze odrobiny emocjonalnego ciepła.

 

Latem mogą z kolei sprawdzić się nakładki na buty wyszywane w konkretne wzory. Co prawda tego typu upominek nie jest już aż tak praktyczny, za to pozwala sprawić, że zwykłe trampki wyglądają zupełnie wyjątkowo i pozwalają wyróżnić się wśród tłumu.

Tagi:

prezent ,  upominek ,  porady domowe , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót