Partner: Logo KobietaXL.pl

Nic więc dziwnego, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju poradniki na ten temat. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom, w tym tekście podpowiemy, jaki podarunek wybrać dla koleżanki – z pracy, szkoły czy uczelni.

 

Śmieszny czy elegancki prezent dla koleżanki – jak wybrać?

Wbrew pozorom sam pomysł na upominek to jeszcze nie koniec problemów. Zawsze pojawia się wtedy pytanie dodatkowe – czy wypada wręczyć właśnie to?

Kupując prezent, zawsze zależy nam, by spodobał się on osobie obdarowanej. Oczywiście, póki jest nią ktoś z rodziny albo bliski przyjaciel, to nie ma większego problemu. W takich sytuacjach z reguły dokładnie wiemy, jakie ktoś ma preferencje. Nieco inaczej jest w przypadku koleżanek ze szkoły, uczelni czy pracy. Wówczas podstawową zasadą powinna być ostrożność, gdyż zawsze lepszy będzie nawet nieco oklepany, lecz pewny upominek, niż coś, co może potencjalnie wywołać negatywne emocje lub wytworzyć kłopotliwe sytuacje. Klasyczne wpadki to chociażby świetny alkohol kupiony abstynentce albo dowolny gadżet z erotycznym podtekstem – który może równie dobrze wywołać śmiech, jak i zażenowanie. Drugą ważną zasadą jest zwrócenie uwagi na cenę. Co jasne, każdy prezent jest miły, jednak jeśli dysponujemy ograniczonymi środkami, to lepszym rozwiązaniem będzie pozostanie przy pięknej róży, niż kupienie niekoniecznie działającego sportowego zegarka nieznanego pochodzenia. Z drugiej strony lepiej też unikać bardzo drogich upominków, które także mogą wywoływać zakłopotanie. Trzecią ważną zasadą jest ostrożne podchodzenie do wszelkiego rodzaju „śmiesznych” prezentów, gdyż nie każdy z nas ma takie samo poczucie humoru – mówi specjalista ze sklepu https://zegarownia.pl.

Modne prezenty dla kobiet w 2020 roku

Na szczęście więc ogólne zasady kupowania upominków dla kobiet są dość jasne i klarowne. A jakie konkretnie rzeczy mogą okazać się dobrym pomysłem?

Dobra książka lub płyta

Jedną z najbardziej klasycznych opcji na prezent dla koleżanki w każdym wieku jest z pewnością dobra lektura, lub krążek z muzyką popularnego zespołu. Co jasne, w tym przypadku wybór konkretnego dzieła warto dopasować do upodobań obdarowanej i aktualnych trendów. Obecnie na topie są chociażby książki noblistki Olgi Tokarczuk czy przeznaczone dla koneserów płyty winylowe.

Biżuteria

To ponadczasowy wybór, który prawie zawsze będzie dobrze przyjęty. Co warte podkreślenia, obecnie poza klasycznymi wyrobami jubilerskimi ze złota i srebra bardzo modne są ozdoby od marek modowych. Biżuteria Guess czy innych producentów to stosunkowo niedrogi i atrakcyjny dodatek do wielu stylizacji, który z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej.

Kosmetyki i perfumy

Należą one do grupy popularnych, choć jednocześnie nieco kontrowersyjnych pomysłów na prezent. Dlatego też z całą pewnością warto unikać produktów przeznaczonych typowo do pielęgnacji czy zabiegów higienicznych. Dobrym wyborem będzie z kolei modny zapach od uznanego producenta, czy też ciekawy zestaw do makijażu.

Elegancki lub sportowy zegarek

Czasomierze to z całą pewnością nieco droższe rozwiązanie, które jednak sprawdzą się w nieprzeciętnych okolicznościach. Mogą być one świetną opcją na prezent na 40 urodziny dla koleżanki albo inną ważną rocznicę czy wydarzenie. W tym przypadku mamy oczywiście wybór między klasycznymi eleganckimi zegarkami oraz modelami sportowymi czy smartwatchami.

Żartobliwy drobiazg do pracy

Gdy obdarowaną osobą ma być koleżanka z pracy, to często idealną opcją może okazać się drobiazg umilający czas pobytu w biurze, szkole czy firmie. Może to być dedykowany kubek, opakowanie pysznej kawy czy ozdobny zasobnik na drobiazgi DIY. Możliwości jest w tym przypadku mnóstwo, a wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Wybór dobrego prezentu dla koleżanki na 18 urodziny, jubileusz w pracy czy inną okoliczność nie zawsze jest prosty. Jednak dobrze dobrana biżuteria, zegarek czy książka z całą pewnością sprawi obdarowanej mnóstwo radości.

Nic więc dziwnego, że tak dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju poradniki na ten temat. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom, w tym tekście podpowiemy, jaki podarunek wybrać dla koleżanki – z pracy, szkoły czy uczelni.

Tagi:

prezent ,  upominek ,  porady domowe , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz