Partner: Logo KobietaXL.pl

Mleko matki, najstarszy pokarm świata to arcydzieło ewolucji. Mimo licznych prób i badań wciąż nie mamy dla niego idealnego zamiennika. Co wpływa na jego cudowne właściwości? Eksperci na całym świecie starają się odkryć sekrety ludzkiego mleka. Mleko matki ma tak złożoną strukturę, że wciąż nie znamy wszystkich jego składników. Wciąż nie zidentyfikowaliśmy występujących w małych ilościach elementów, które mogą pełnić bardzo istotną funkcję. Dorośli też chcą korzystać z zalet tego niezrównanego produktu natury. Popyt na mleko naturalne jest ogromny. Również w dziedzinach niezwiązanych z dziećmi. Na przykład w kulturystyce. Mleko matki to trik znany tu od dawna.

 

Jednak jak działa mleko matki? Czy naprawdę tkwi w nim nieodkryty potencjał? Czemu jest tak wartościowe? Jak działają jego składniki? Jak długo karmić dziecko piersią? To tylko trzy z niezliczonych pytań, na które nie mamy odpowiedzi.

 

Znane są pozytywne skutki karmienia piersią. Wcześniaki i noworodki karmione piersią rzadziej mają problemy trawienne. Rzadziej łapią infekcje i lepiej rozwijają się umysłowo. Ryzyko wystąpienia astmy i chorób układu oddechowego jest niższe.

 

Szczególnie obiecujące jest niedawne odkrycie szwedzkich badaczy: mleko kobiece zawiera substancję, która w ciągu kilku godzin zabija komórki nowotworowe bez niszczenia innych tkanek. Udało im się już sztucznie odtworzyć tę substancję. Teraz przygotowywane są pierwsze badania kliniczne, aby sprawdzić, jak uzasadnione mogą być nadzieje na lek, który mógłby raz na zawsze zrewolucjonizować terapię przeciwnowotworową.

Mleko matki, najstarszy pokarm świata to arcydzieło ewolucji. Mimo licznych prób i badań wciąż nie mamy dla niego idealnego zamiennika. Co wpływa na jego cudowne właściwości? Eksperci na całym świecie starają się odkryć sekrety ludzkiego mleka. Mleko matki ma tak złożoną strukturę, że wciąż nie znamy wszystkich jego składników. Wciąż nie zidentyfikowaliśmy występujących w małych ilościach elementów, które mogą pełnić bardzo istotną funkcję. Dorośli też chcą korzystać z zalet tego niezrównanego produktu natury. Popyt na mleko naturalne jest ogromny. Również w dziedzinach niezwiązanych z dziećmi. Na przykład w kulturystyce. Mleko matki to trik znany tu od dawna. Jednak jak działa mleko matki? Czy naprawdę tkwi w nim nieodkryty potencjał? Czemu jest tak wartościowe? Jak działają jego składniki? Jak długo karmić dziecko piersią? To tylko trzy z niezliczonych pytań, na które nie mamy odpowiedzi. Znane są pozytywne skutki karmienia piersią. Wcześniaki i noworodki karmione piersią rzadziej mają problemy trawienne. Rzadziej łapią infekcje i lepiej rozwijają się umysłowo. Ryzyko wystąpienia astmy i chorób układu oddechowego jest niższe. Mleko matki, najstarszy pokarm świata to arcydzieło ewolucji. Mimo licznych prób i badań wciąż nie mamy dla niego idealnego zamiennika. Co wpływa na jego cudowne właściwości? Eksperci na całym świecie starają się odkryć sekrety ludzkiego mleka. Mleko matki ma tak złożoną strukturę, że wciąż nie znamy wszystkich jego składników. Wciąż nie zidentyfikowaliśmy występujących w małych ilościach elementów, które mogą pełnić bardzo istotną funkcję. Dorośli też chcą korzystać z zalet tego niezrównanego produktu natury. Popyt na mleko naturalne jest ogromny. Również w dziedzinach niezwiązanych z dziećmi. Na przykład w kulturystyce. Mleko matki to trik znany tu od dawna. Jednak jak działa mleko matki? Czy naprawdę tkwi w nim nieodkryty potencjał? Czemu jest tak wartościowe? Jak działają jego składniki? Jak długo karmić dziecko piersią? To tylko trzy z niezliczonych pytań, na które nie mamy odpowiedzi. Znane są pozytywne skutki karmienia piersią. Wcześniaki i noworodki karmione piersią rzadziej mają problemy trawienne. Rzadziej łapią infekcje i lepiej rozwijają się umysłowo. Ryzyko wystąpienia astmy i chorób układu oddechowego jest niższe.

Tagi:

nowotwór ,  rak ,  mleko kobiecie ,  karmienie piersią , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz
Reklama: