Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

 

Baran to pierwszy znak w kręgu zodiakalnym i na prawach „pierwszego dziecka” ma niebiańską, ponadludzką energię. Oczywiście o tym, jak kocha Baran,świadczy jego energia. Impulsywny, nietolerancyjny i kochliwy – Baranów nie wolno obarczać winą za zdradę, bo odczuwając szarość powszedniości, oni od razu się od nudy uwalniają.

 

Byk

Bykami zarządza Wenus i być może, to najbardziej kochający znak. Szuka małżonka na całe życie. Kobieta Byk jest romantyczna i sentymentalna, kiedy Amor przebije jej serce.

 

Bliźnięta

Wystarczy popatrzeć na wizerunek Bliźniaków, żeby zrozumieć jakie są w miłości. Jednym słowem – zmienne, więc jeśli dziś Bliźnięta klękają i przysięgają wieczną miłość, to nie oznacza, że jutro nie będą mówiły podobnie, ale innym.

 

Rak

Zmysłowe, emocjonalne, ale rodzina i dom to ich podstawowe wartości. Raki są kochliwe i pokochawszy, będą oddane i wierne.

 

Lew

Egoiści, nie ma na świecie istoty, którą oni pokochaliby bardziej niż samego siebie. Jeśli jesteście zakochani we Lwie, obsypujcie go komplementami, uważnie słuchajcie i zachwycajcie się, nie zapominając o wytwornych prezentach, a Lew będzie na zawsze wasz.

 

Panna

Namiętność to według Panny choroba, dlatego rozsądek musi wyleczyć chorego na namiętność i postawić wszystko na właściwym miejscu. Panny racjonalizują wszystko, nawet miłość, dlatego często wydają się zimnymi.

 

Waga

Wagi są bardzo koleżeńskie, one stale potrzebują dużego grona przyjaciół. Miłości Wagi potrzebują, żeby czuć się doskonalszymi.

 

Skorpion

Jeden z najsilniejszych znaków zodiaku, jest zdecydowany, dlatego wszystko doprowadza do końca. Skorpiony nie pokazują dla publiczności swoich uczuć, lecz są bardzo zazdrosne i zaborcze.

 

Strzelec

Często pozostają w stanie wolnym, bo pociągają ich nowe miłosne przygody i podboje To są bardzo miłujące wolność osoby i szczerze uważają, że zdradzając, tylko poddały się tylko lekkiej pokusie, więc sceny zazdrości ze łzami i krzykami są dla nich kompletnie niezrozumiałe.

 

Koziorożec

Koziorożce uważają, że panują nad swoimi uczuciami i emocjami, więc zakochawszy się zakładają maskę obojętności, która skrywa prawdziwe oblicze. Ponieważ są konserwatywne, szukają podobnych sobie partnerów.

 

Wodnik

Często idealizuje partnera do takiego stopnia, że zaczyna bujać w obłokach. A kiedy przyjdzie czas zejść na ziemię, Wodniki czują się strasznie zawiedzione.

 

Ryby

Ryby zawsze są różne – mogą być sentymentalne, namiętne, ale i zimne. Natrafiwszy na rywalkę, Ryby milczkiem odchodzą na bok i życzą szczęścia w miłości swojemu byłemu ukochanemu.http://womanadvice.ru

 

Tagi:

znaki zodiaku ,  znak Zodiaku ,  horoskop ,  miłość , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót