Partner: Logo KobietaXL.pl

Kim są dokładnie nasi aniołowie czy przewodnicy duchowi? Mallory Leone, uzdrowicielka pracująca z energiami tłumaczy, że to niefizyczne istoty przypisane do prowadzenia nas w celu osiągnięcia największego potencjału na Ziemi. Nasi przewodnicy wysyłają nam określone sygnały, jeśli czują, że potrzebujemy wsparcia lub jeśli uważają, że trzeba przekazać nam ważną wiadomość. Szukają wówczas z nami kontaktu, bo wiedzą, że błądzimy lub jesteśmy w ważnym punkcie naszego życia i potrzebne są nam wskazówki.

 

Znaki, które nam wysyłają mogą być proste lub bardziej skomplikowane, ale jeśli umiesz je dostrzec, wówczas możesz uniknąć błędu lub masz szansę osiągnąć na jakimś polu sukces. Ponieważ przewodnicy duchowi nie występują w fizycznej postaci, sygnały te bywają bardzo subtelne. Bywa więc, że pomimo prób dotarcia z ważną informacją, dana osoba nie jest w stanie wskazówek odczytać.

 

Żeby więc uzyskać kontakt z podopiecznym, aniołowie używają ziemskich posłańców. To z reguły stare dusze, które reinkarnowały wiele razy, obdarzone wielką wrażliwością. Przez nie wysyłane są wiadomości do konkretnych osób. Jeśli macie wątpliwości, czy to prawda, przypomnijcie sobie, ile razy spotkaliście „przypadkiem” na swojej drodze kogoś, kto nagle wam pomógł zrozumieć problem, podał pomocną dłoń, mimo że był dla was nieznajomą osobą, czy udzielił odpowiednich wskazówek. To są właśnie posłańcy od waszych aniołów stróżów.

 

Jak ich rozpoznać?

 

 1. Ziemski anioł wie, kiedy coś cię dręczy

Nawet jeśli tego nie okazujesz, ziemski anioł wie o tym. Wyczuwa doskonale twój nastrój, doskonale rozumie, że coś cię gnębi. Jest przy tobie, by dać ci wsparcie.

2. Ziemski anioł zmienia twoje spojrzenie na świat

On lub ona zmienia sposób, w jaki widzisz otaczający cię świat i wnosi mądrość do twojego sposobu myślenia. To nie jest coś, co każdy może zrobić, do tego jest zdolny tylko twój indywidualny opiekun.


3. Ziemski anioł sprawia, że czujesz się komfortowo
Kiedy jesteś z tą osobą, wiesz, że możesz rozmawiać o wszystkim. Niezależnie od tego, czy znasz tę osobę od dawna, czy tylko przez krótki czas, nie masz obaw, by się przed nią otworzyć.

4. Ziemski anioł słucha cię na głębszym poziomie
Ta osoba naprawdę słucha tego, co mówisz. Masz wrażenie, że po raz pierwszy spotkałeś kogoś, kto świetnie cię rozumie.

5. Ziemski anioł dodaje ci energii, kiedy tego potrzebujesz
Kiedy czujesz, że więcej nie zniesiesz, ziemski anioł sprawia, że nagle odzyskujesz siły. Dzięki jego obecności nagle czujesz, że dasz radę, że podołasz. I sam nie wiesz, jak to się dzieje.

6. Ziemski anioł wyzwala cię z traumy

On potrafi uleczyć cię z rzeczy, z których nigdy nie myślałeś, że będziesz w stanie się uleczyć. Rozmowa, jego obecność, to wszystko sprawia, że stare problemy nagle znikają.

7.Ziemski anioł sprawia, że znajdujesz najlepsze rozwiązanie

Nie daje ci bezpośrednio rad, nie wywiera presji. Ale dzięki rozmowie z nim czy nią, nagle sam znajdujesz wyjście z sytuacji. Czujesz, że wszystko zaczyna się klarować, znajdujesz światełko w tunelu.

8. Ziemski anioł cię nie osądza
On lub ona nie zamierza nikogo potępiać za jego wybory czy decyzje. Rozumie szeroki aspekt problemu, wie, dlaczego tak, a nie inaczej postąpiłeś.

9. Ziemski anioł wie, że jest nie z tego świata
On lub ona wyróżnia się w sposób, którego nie możesz wyjaśnić. Czujesz, że ziemski anioł wie więcej niż inni, choć zawsze jest skromny. Widzisz, że ta osoba żyje na innym poziomie duchowym, choć sama rzadko o tym mówi.

Tagi:

anioł ,  ziemski anioł ,  magia , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót