Partner: Logo KobietaXL.pl

Jak obliczyć swoją anielska liczbę? Należy napisać swoją datę urodzenia i wykonać proste zadanie matematyczne. Jeśli urodziłeś się 19 maja 1972 roku dodajesz:

 

1 + 9 + 5 + 1 + 9 + 7 + 2 = 34

 

Teraz dodajesz 3 + 4 = 7

 

Jeśli wynik wynosi od 6 w górę odejmujesz od otrzymanej liczby 5. jeśli wynik jest od 1 do 4 – dodajesz 5. Samo 5 jako liczba idealna zostaje bez zmian. Tak więc w przypadku osoby urodzonej jak powyżej, 19 maja 1972, roku jej anielska liczba to 2.

 

O czym mówią anielskie liczby? Zdaniem angelologów są specyficznym horoskopem, gdzie znajdziemy naszą konkretną misję, która mamy do spełnienia.

 

1

Jesteś na tej planecie, aby przewodzić. Musisz pracować i pokazywać ludziom właściwą drogę. Masz w sobie dużo energii i zawsze tworzysz coś nowego. Często bywasz jednak nierozumiany, nie zawsze ludzie są w stanie zrozumieć to, co chcesz im przekazać. Nie ustawaj jednak w swojej pracy.

 

2

Zostałeś wysłany tutaj, aby przynosić ludziom spokój. Potrafisz zapewnić ludziom poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jesteś opiekunem innych, masz ich chronić przed niebezpieczeństwem. I choć czasami czujesz się tą rolą zmęczony, nie oczekuj wsparcia od innych. To ciężka praca, ale możesz się czuć wyróżniony.

 

3

Twoją misją jest nauczanie innych, ty powinieneś edukować, prostować ludzkie ścieżki, wskazywać dobrą drogę. I choć bycie nauczycielem nie jest wcale łatwe, właśnie to da ci najwięcej zadowolenia. Pamiętaj jednak, że musisz pozostać skromny. Bycie mistrzem dla innych wymaga pokory, nie popadaj w pychę, bo twoja misja nie będzie mogła się spełnić.

 

4

Kiedy wydarzy się coś złego, to do ciebie należy pocieszenie otaczających cię ludzi i naprawienie tego, co zostało zepsute. Jesteś też po to, by stać na straży sprawiedliwości. Z tego powodu bywasz nielubiany, ale nie rezygnuj ze swojej misji, nawet kosztem samotności.

 

5

To ty jesteś najważniejszym wysłannikiem aniołów, tak zwanym ziemskim aniołem. Jesteś tutaj, aby naprawiać świat. Twoją rolą jest uczulanie na los innych ludzi, zwierząt, przyrody. Bez ciebie życie na planecie byłoby nie do zniesienia, jesteś osobą z najważniejszą misją. Musisz mieć w sobie dużo pokory i dużo cierpliwości oraz siły, która pomaga w twojej pracy.

 

6

Ty widzisz więcej, niż inni. Twoją misją jest wskazywanie ludziom, że mogą znacznie więcej, że nie muszą ograniczać się do minimum. Inspirujesz, zachęcasz, pokazujesz nowe wyzwania. To ty jesteś liderem i innowatorem. Ciężko pracuj, by twoje projekty pomagały w życiu innym.

 

7

Jesteś tu po to, aby łączyć ludzi. Twoim celem jest pokazanie światu, że praca ma sens. Nie tolerujesz lenistwa, nudy, kochasz zaangażowanie, działanie na rzecz innych. Jesteś po to, by godzić i rozwiązywać spory, pokazywać, że prawdziwa siła jest tylko we wspólnocie.

 

8

Twoim celem jest przypomnienie wszystkim, że nie jesteśmy doskonali. Twoja empatia pokazuje ludziom, że nie muszą być samotni, że mogą szukać oparcia. Jesteś osobą, która potrafi współczuć i wysłuchać. Czasami bywa to trudne, bo często zostajesz sam ze swoimi problemami. Bywa, że masz ciężko w życiu.

 

9

Jesteś kimś, kto bez problemu podporządkowuje się innym, z tego powodu jesteś wspaniałym pracownikiem, oddanym i lojalnym. Nie masz pędu do kariery, nie chcesz pieniędzy ani sławy. Pokazujesz innym, że bycie zwykłym człowiekiem jest tez bardzo wartościowe. Że nie każdy musi osiągać sukcesy.

Tagi:

anioł ,  anielskie liczby , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót