Partner: Logo KobietaXL.pl

Imię Razjela oznacza „tajemnicę Boga” lub „anioła tajemnic”. W żydowskiej kabale Razjel jest personifikacją sefiry Chochma (mądrość) oraz jednym z dziewięciu archaniołów świata berija (kreacji). W tradycji rabinackiej Razjel jest legendarnym autorem Księgi Razjela (Sefer Raziel), „w której zawiera się cała mądrość ziemska i niebiańska”. Podobno też król Salomon zawdzięcza swą mądrość, wiedzę i znajomość magii właśnie Księdze Razjela.

Archanioł Razjel. Wikipedia, domena publiczna.


Archanioł Razjel jest archaniołem wszelkiej mądrości i wiedzy na świecie. Jest po to, aby pomóc nam zrozumieć otaczający nas świat i towarzyszyć nam w naszej duchowej podróży. Jest w stanie pomóc nam zrozumieć Uniwersalne Prawa we wszechświecie, w tym Prawo Przyciągania. Specjalizuje się w przekształcaniu świętej mądrości w wiedzę praktyczną. I bywa, że cię szuka, bo widzi, że sam nie wyjdziesz z kłopotów – twierdzą angelolodzy.

Jeśli więc czujesz się zdezorientowany, zagubiony, masz ogromne problemy, z którymi sobie nie radzisz, czujesz się w totalnej rozsypce, szukaj znaków od Razjela. Kontakt z nim pozwoli ci widzieć rzeczy wyraźnie, pomagając ci zrozumieć, co świat ma ci do zaoferowania.

Jakie znaki wysyła Razjel?

 

 

Archaniołowie we wszechświecie istnieją na wyższej częstotliwości wibracyjnej – twierdzą angelolodzy. Dla nas oznacza to tyle, że nie zobaczymy ich w ich postaci, czy nie usłyszymy. Ale wysyłają inne sygnały, świadczące o tym, że są obecni.
Wszyscy archaniołowie są powiązani z określonymi anielskimi kolorami, liczbami i symbolami. Kiedy widzisz te znaki w otaczającym nas świecie, wiesz, że wysyła je konkretny archanioł.

Razjel przedstawiany jest często z kluczem. To klucz do wszelkich tajemnic. Jeśli więc nagle wokół siebie zobaczysz stare, duże klucze, lub nawet taki klucz gdzieś znajdziesz, to znak od archanioła.

Każdy archanioł powiązany jest również z anielskimi liczbami. Liczby to 11, 22 i 33 to liczby Razjela i tworzą trójkąt oświecenia. Liczba 11 odzwierciedla wizje i wyższą mądrość, 22 jest określana jako potencjał do tworzenia, zaś 33 jest znana jako mistrz, bo reprezentuje duchowe nauki i oświecenie.
Jeśli więc widzisz nieustająco te liczby, w numerach telefonów, budynków, na rejestracjach samochodów, to znak, że Razjel wysyła ci sygnał.

 

Archanioł Razjel. Wikipedia, domena publiczna.

Kolorem Razjela jest indygo, jeśli nagle w twoim otoczeniu pojawia się dużo rzeczy w tej barwie, możesz być pewien, że to również sygnał od Razjela.Po co Razjel szuka z nami kontaktu?

By naprowadzić nas na właściwa drogę. To archanioł zagubionych, szukających mądrości, która pomoże rozwikłać ich obecne problemy. Znaki od Razjela mają dać ci do zrozumienia, że aby pokonać to, co cię trapi, musisz wejść na nową drogę. To droga duchowa, często daleka od tej, na której jesteś obecnie. Możesz się zwracać do Razjela o pomoc lub się do niego modlić. Nieważne, jak to uczynisz. Poczucie jego bliskości pomoże ci rozwinąć twoje zdolności psychiczne, poznasz wzajemne powiązania istniejące w twoim życiu, a wówczas dostrzeżesz nowe szanse i możliwości.

Tagi:

anioł ,  archanioł Razjel ,  archanioł , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót