Partner: Logo KobietaXL.pl

Ci ludzie urodzili się, aby uszczęśliwiać innych, przebywając w ich pobliżu. Są to ludzie, którzy z natury są tak dobrzy, że nie są w stanie wyrządzić nikomu krzywdy. Przebywanie z nimi daje poczucie spokoju, choć bardzo wystrzegają się ich osoby zawistne i malkontenci. Niestety, ziemskie anioły czasami padają też łupem wampirów energetycznych.

 

Jak rozpoznać ziemskiego anioła? Oto cechy, które posiadają.

 

1. Są bardzo wrażliwymi osobami

 

Ziemskie anioły bardzo przeżywają to, co dzieje się wokół nich. Problemy innych czasami odbierają tak mocno, że czują się zranione czy smutne z powodu spraw, które bezpośrednio ich nie dotyczą.

 

Zawsze starają się trzymać z dala od ludzi robiących wokół siebie dużo hałasu, ponieważ taka energia bardzo je wyczerpuje. Nie oznacza to, że są aspołeczne, są bardzo empatycznymi ludźmi. Po prostu decydują się uciec od tego, co nazywają „negatywną energią”.

 

 

2. Kochają samotność

 

Dzięki temu są w stanie odbierać energię innych. Ziemskie anioły potrzebują czasu na wyciszenie, na bycie ze sobą. Kontakt z innymi wyczerpuje je energetycznie. Dlatego czasami muszą uciec.

 

 

3. Troszczą się o innych

 

Ziemskie anioły zostawią wszystko inne, aby rozwiązywać problemy innych ludzi, ponieważ czują podświadomie, że to jest ich misja na Ziemi. Jeśli potrzebujesz pomocy, nigdy jej nie odmówią. To osoby, na które można liczyć w stu procentach. Bardzo często też wybierają zawód, który daje im możliwość pomagania. Bywają masażystami, fizjoterapeutami, lekarzami, pielęgniarkami, pracują w pomocy społecznej. Podejmują rożne wolontariaty, umieją działać za darmo na rzecz potrzebujących.

 

 

 

4. Nie zawodzi ich intuicja

 

Tego typu ludzie mają tendencję do odczuwania więcej niż inni ludzie i nie zawsze kierują się prostą logiką, co bywa niezrozumiałe dla innych. Są to ludzie, którzy potrafią słuchać swojego wnętrza i działać w oparciu o swoje emocje.

 

 

5. Są przywiązane do tradycji

 

Ziemskie anioły rzadko idą z duchem czasu, wolą jednak tradycyjny sposób myślenia. Są przywiązane do rożnych wartości, takich jak rzetelność czy uczciwość, nie gonią za pieniędzmi, za modą, nie potrzebują poklasku. Obca jest im nienawiść, jakiekolwiek uprzedzenia. Żyją swoim życiem, które niechętnie ujawniają innym.

 

 

6. Są starymi duszami

 

 

Najczęściej, ludzie ci, nawet jeśli o tym nie wiedzą, przeżyli już kilka wcieleń na Ziemi i są starymi duszami. Mogli być w poprzednich wcieleniach mnichami czy kapłankami. Dlatego intuicyjnie pamiętają rożne rzeczy, ale nie wiedzą, jak to wyjaśnić. Czasami myślą, że przeżyli coś we śnie, ale w rzeczywistości było to w innym ich życiu.

 

 

 

Jeśli rozpoznałeś w sobie te cechy, prawdopodobnie jesteś ziemskim aniołem i powinieneś dalej czynić dobro. Staraj się podążać właściwą ścieżką i prowadzić innych ku lepszej przyszłości.

Tagi:

anioł ,  dusza , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz