Partner: Logo KobietaXL.pl

Można wierzyć lub nie, ale chiromancja ma za sobą długą historię. Pierwsza wzmianka na jej temat pojawiła się już w starożytnych Chinach, była popularna nie tylko w Azji – dotarła również do Europy. Aleksander Wielki używał jej do oceny charakteru swoich oficerów.

 

chiromancja

Dziś o tym, co oznacza litera M, którą część ludzi ma na swojej dłoni. To bardzo dobry znak, świadczy o zdolnościach pisarskich, zwiastuje karierę w dziennikarstwie i wszelkich dziedzinach, które wymagają samodyscypliny.

 

Litera M, która powstaje z linii głowy, serca i życia i przeznaczenia, oznacza fortunę na wszelkich polach. Ludzie ją mający z reguły robią kariery, są dobrymi prawnikami i politykami. Osoby te świetnie rozszyfrowują oszustwa i kłamstwa, bardzo trudno wprowadzić je w błąd.

Kobiety z literą M mają ogromną intuicję. Dodatkowo umieją z niej korzystać i mówi się, że obdarzone są szóstym zmysłem...

Tak naprawdę literę M ma bardzo mało osób. Jeśli ją posiadasz, należysz do grupy szczęśliwców! Ale musisz umieć wykorzystać swoją szansę!

Tagi:

chiromancja ,  wróżba ,  intuicja , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót