Partner: Logo KobietaXL.pl

Angelolodzy nie mają wątpliwości – anioły komunikują się z nami, ostrzegają nas, wysyłają nam wiadomości. Jedne z nich to tak zwane anielskie liczby. Co dla nas oznaczają te przesłania?

 

Doreen Virtue to amerykańska pisarka i mówczyni motywacyjna. W 2017 roku nawróciła się na chrześcijaństwo, twierdząc, że zobaczyła Jezusa. Jest dyplomowanym psychologiem, zajmowała się.

Virtue napisała ponad 50 książek, w tym wiele na temat aniołów i ich sposobu komunikowania się z ludźmi.

 Jej zdaniem, aniołowie mogą używać sekwencji liczb, aby zwrócić uwagę na ważne rzeczy.

Istnieją dwie dobrze znane, konkretne anielskie liczby, na które mogą być szczególnym znakiem i przesłaniem. Więc kiedy widzisz te liczby na zegarze, w numerze telefonu, na tablicy rejestracyjnej, czy w jakimkolwiek innym miejscu, możesz mieć pewność, że anioły są wokół ciebie i wysyłają ci wiadomość – twierdzi Virtue.Oto znaczenie wiadomości anielskich:

111: Brama energetyczna otworzyła się dla ciebie, więc w tym momencie masz szansę na spełnienie pragnień. Musisz jednak celowo wybrać odpowiednie myśli, tak aby do nich pasowały. Jeśli będą przepełnione lękiem, to dostaniesz lęk w prezencie.

222: Miej wiarę, wszystko będzie dobrze. Nie martw się o nic, ponieważ wszystkie problemy znajdą pomyślne rozwiązanie.

333: Masz w zaświatach swoich opiekunów, w dodatku na wielu poziomach. Kochają cię, prowadzą i chronią na wszystkie sposoby.

444: Tysiące aniołów otacza cię w tej chwili, kochając cię i wspierając. Masz silne i jasne połączenie z królestwem anielskim i sam jesteś aniołem na Ziemi. Nie masz się czego obawiać - wszystko jest w porządku.

555: Duże zmiany i znaczące przeobrażenia są w twoim zasięgu. Masz okazję odkryć niesamowite życie, którego naprawdę pragniesz.

666: Czas skupić się na duchowości, aby zrównoważyć i uzdrowić twoje życie. Opowiedz niebu o wszelkich obawach, bądź otwarty na pomoc i miłość zarówno od ludzi, jak i od aniołów.

777: Dobrze posłuchałeś swojego boskiego przewodnika i działasz owocnie. Teraz zbierasz nagrody. Twój sukces jest inspiracją dla innych.

888: Wszechświat jest obfity i hojny, a ty nauczysz się z niego korzystać. Odniesiesz wielki sukces finansowy.

999: Bierz się do pracy, zaniedbujesz swoją misję na Ziemi. Nie możesz tkwić w stanie zawieszenia, bo świat cie potrzebuje!

Tagi:

anioł ,  aniołowie ,  anielskie liczby , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót