Partner: Logo KobietaXL.pl

Archaniołowie to aniołowie o najwyższej randze, stworzeni przez Boga, po to, aby stali się obrońcami człowieka i jego posłańcami. Są łącznikiem między światem ziemskim a niebem; w rzeczywistości mogą pomagać w różnych sytuacjach w naszym życiu, w zależności od tego, czego potrzebujemy – twierdzą ci, którzy zajmują się angeologią.

Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały już w starożytnym Egipcie i Babilonii. Zawsze to były istoty, będące pośrednikami między bogami a człowiekiem. Często przedstawiano je jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Starożytnym aniołom przypisywano nawet pewien rodzaj cielesności. Aniołowie często występują w Starym Testamencie Biblia nie mówi jednak wiele o naturze i rodzajach tych bytów, choć wiadomo, że nijak nie przypominają słodkich cherubinków ze skrzydłami. Tak naprawdę Kościół aprobuje tylko trzech aniołów, choć w Bibliotece Watykańskiej jest bardzo stary kodeks hebrajski, w którym oprócz archaniołów Michała, Gabriela i Rafała wymienieni zostali również Uriel, Sealtiel, Jehudiel i Barachiel. Każdy z tych aniołów ma odpowiednio przypisaną główną cechę:

 

 

 

- Michał - zwycięski

- Rafał - lekarz

- Jehudiel - wynagradzający

- Gabriel - posłaniec

- Uriel - silny

- Barachiel - opiekun

- Sealtiel - wielbiący.

Wszyscy mamy możliwość pracy z aniołami; one są dla tych, którzy chcą poznać ich mądrość i światło. Nie musimy być wyjątkowi, aby z nimi pracować, tylko musimy mieć w sobie głębokie pragnienie połączenia naszych serc ich wielkością, a to zaprowadzi nas do wspaniałego świata cudów i znaków. Anioły nie mogą zmienić przyszłości, ale pomagają znaleźć narzędzia do naszego uzdrowienia, są wysyłane Boga, aby nam pomóc - wyjaśnia Tibisay Cornacchia.

Z tego powodu konieczne jest, aby było jasne, aby wiedzieć, którego z archaniołów należy prosić o pomoc w konkretnym przypadku. Według wenezuelskiej angeolog archaniołowie mają swoje indywidualne misje:


Archanioł Michał: ten wojownik może całkowicie przeciąć swoim mieczem wszelkie uczucia gniewu, wściekłości, bólu lub zazdrości wobec innych ludzi lub tych samych uczuć wobec ciebie.


Archanioł Rafał: do niego należy się zwracać w kwestiach zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego. To on może również pomóc w radzeniu sobie z każdym rodzajem choroby.


Archanioł Gabriel: jest aniołem młodzieży, artystów, poetów i kreatywności. Jest również związany z dobrą nowiną i radością, ponieważ to on powiedział Maryi Dziewicy, że jest w ciąży.


Archanioł Uriel: może ci pomóc w sprawach pieniędzy, celów do spełnienia, dostatku, awansów czy dobrych ofert zawodowych. Ten anioł pomaga ci wyeliminować wszelkiego rodzaju mentalne przeszkody, które mogą nie pozwalać na osiągnięcie celu.

Archanioł Seatiel: do niego należy się zwracać w modlitwie, aby poprosić o miłość, o powodzenie związków i dobre relacje.


Archanioł Barachiel: może być bardzo przydatny, jeśli chodzi o problemy rodzinne. Pomaga odkrywać prawdę i uzdrawiać dawne traumy.


Archanioł Jehudiel: możesz przywołać tego archanioła, gdy chcesz otworzyć swój umysł na nowe idee. On pomoże ci być gotowym na wyjście poza schematy świata widzialnego.

Tagi:

anioł ,  aniołowie ,  modlitwa ,  anioły , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót