Partner: Logo KobietaXL.pl

A warto, bo przecież sny powstają w naszym mózgu, ni są czymś z zewnątrz. To nasza podświadomość wysyła nam ważne sygnały. Okazuje się też, że jest grupa snów wspólna dla wszystkich kultur, niezależna od czasów, w których żyjemy. I te uniwersalne sny są kluczem do naszej podświadomości. Oto takie, które są dla nas ostrzeżeniem.

 

1. Pudełka, skrzynki, opakowania itp.

Jeśli śnisz o pudełkach, to znak, że nie pójdziesz do przodu w najbliższym czasie. Twoja podświadomość może próbować przekazać wiadomość o twoim stanie umysłu. Obecność pudełek w snach wskazuje, że czujemy, że coś jest przed nami ukryte, nie możemy się do czegoś dostać. Wiele pudełek symbolizuje, że mamy duże problemy z okazywaniem uczuć, ukrywamy, je tłumimy, a one chciałyby się uwolnić. Puste pudełko zwykle oznacza uczucie rozczarowania.

 

2. Telefon, który dzwoni, wołanie od osoby, której nie widzimy

Przez większość życia często ignorujemy to, co nasza dusza próbuje nam przekazać, a nawet całkowicie oddzielamy swoją duszę od ciała. Telefon dzwoniący we śnie, wołanie, może wskazywać, że część naszej osobowości nie była w stanie poprawnie komunikować się ze świadomym umysłem i że nadszedł czas, aby zrozumieć tę część siebie, którą porzuciłeś. Jeśli nie odbierasz telefonu podczas snu, nie odpowiadasz na wołanie, prawdopodobnie nie chcesz teraz mierzyć się z trudnościami życiowymi.

 

3. Drogi

Podobnie jak w życiu, wędrowanie po drogach może być trudne lub przyjemne, dlatego symbolika tego snu może być różna. Drogi i ścieżki symbolizują podróż, którą przechodzisz w życiu, jeśli idziesz we śnie piękną drogą, oznacza to, że wiesz, co chcesz osiągnąć w życiu i dokąd chcesz się udać. Ale jeśli twoja droga jest niejasna i trudna, twoja podświadomość prawdopodobnie próbuje przekazać ci, że twoja przyszłość jest niepewna i może dojść do nieszczęścia.

 

4. Woda

Jeśli śnisz o ogromnym oceanie, być może nadszedł czas, aby przejąć inicjatywę i nie bać się ryzyka, abyś mógł osiągnąć większe cele. Jeśli jednak śnią ci się małe strumyczki, kałuże czy wyschnięte studnie, to znak, że bierzesz na siebie więcej, niż możesz. Warto zacząć odpuszczać.

 

5. Wypadek

Powinieneś zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli to ty uczestniczysz w wypadku. Taki sen może wskazywać, że masz dużo złości z powodu czegoś, co ci przeszkadza. Powinieneś zatrzymać się na chwilę i poświęcić trochę czasu na rozwiązanie tego problemu, ponieważ nie poradzenie sobie z nim przeszkadza i nie pozwala ci iść do przodu w życiu.

 

6. Zdrada

Kiedy śnisz o tym, że zdradzasz partnera, zwykle jest to wyparte poczucie winy z życia codziennego, możliwe, że żyjesz w nieszczerym związku, ukrywasz coś. Jeśli we śnie to partner jest ci niewierny, to znaczy, że źle się czujesz w związku, brak ci pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa.

 

7. Martwe zwierzęta

Sen o martwym zwierzęciu może wskazywać na myśli, które cię dręczą - poczucie braku kontroli nad życiem lub poczucie straty. Jeśli sam zabiłeś zwierzę, to znak, że zdobyłeś umiejętności niezbędne do kontrolowania tego, co męczyło cię w twoim życiu, ale nie jesteś jeszcze gotowy, aby zrobić ostatni krok, aby wykonać zadanie. Popracuj nad tym.

Tagi:

marzenia senne ,  marzenie senne ,  sen , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz