Partner: Logo KobietaXL.pl

Baran

Baran rzadko się stresuje, ale jeśli coś go denerwuje, to sytuacje, kiedy zawodzi się na innych i sam musi uporać się z kłopotem. A Baran nie znosi stresu i musi jak najszybciej się z nim uporać. Kiedy to zrobi, dopiero wtedy pozwala sobie na chwilę słabości, nigdy wcześniej. Odpocznie, jak wszystko zostanie zrobione, a konflikt zażegnany.

 

Byk

Osoby urodzone pod tym znakiem mają tendencję do niepokoju w sytuacjach, w których muszą radzić sobie z niepowodzeniem w pracy. Byk pracuje tak ciężko i robi tak dużo, że to niepowodzenie bardzo boli. Potrzebuje czasu, aby poradzić sobie z ciężką sytuacją.

 

Bliźnięta

Nie radzą sobie z ludźmi, którzy nie nadają na ich falach. Zorganizowane i inteligentne, stresują się najbardziej w pracy, gdy ich szefowie nie mają podobnych cech. Najpierw próbują zbawiać świat, w rezultacie rezygnują, bo robią sobie wrogów.

 

Rak

Raka stresuje los najbliższych. Martwią się o nich cały czas i chcą mieć pewność, że są bezpieczni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z tego powodu Rak ciągle ma zaprzątniętą głowę tym, czy z partnerem i dziećmi jest wszystko w porządku. Potrafi zamęczyć nadopiekuńczym charakterem.

 

Lew

Lew jest najbardziej zestresowany, gdy jest ignorowany. Ignorowanie Lwa potrafi go zniszczyć. Z tego powodu Lew dużo czasu poświęca na podkreślanie swojej pozycji, zasług i możliwości. Bez potrzeby, bo większość ludzi zna jego kompetencje, a tak Lew zyskuje miano zarozumialca.

 

Panna

Stwarza sobie dużo stresu. Jest swoim najgorszym krytykiem i nic, co robi nie nie jest wystarczająco dobre. Zbyt wielką uwagę przykłada do ocen innych i niepotrzebnie porównuje się z innymi ludźmi.

 

Waga

Sprawiedliwość jest bardzo ważna dla Wagi i w niektórych przypadkach może być prawdziwym hamulcem dla jej działań. Waga stresuje się tym, czy podejmuje słuszne i dobre decyzje, czy nie krzywdzi innych.

 

Skorpion

Skorpiony pilnie strzegą swoich tajemnic i rzadko otwierają przed innymi. Największym stresem jest dla nich to, gdy ktoś zaczyna odkrywać ich prawdziwe oblicze. Tymczasem ten stres jest często kompletnie niepotrzebny.

 

Strzelec

Kocha wolność. Pozostawanie w jednym miejscu zbyt długo, to dla niego piekło. Nic tak nie stresuje Strzelca jak ograniczanie jego możliwości, brak robienia tego, na co ma ochotę.

 

Koziorożec

Stres uderza w niego gdy ktoś burzy jego plany. Skrupulatny i poukładany, nie znosi kiedy coś nie idzie po jego myśli. Czuje się wówczas przytłoczony tym, że zawodzi siebie i innych.

 

Wodnik

Skłonny do czarnowidztwa stresuje się praktycznie wszystkim i snuje ponure scenariusze. Nie potrafi sobie odpuścić, zbyt często uważa, że będzie źle, że coś się nie uda. Tymczasem często odnosi sukcesy, okupione jednak bólem złych myśli.

 

Ryby

Osoby urodzone pod tym znakiem często denerwują się, gdy muszą wystąpić publicznie lub zrobić coś, w czym nie czują się zbyt pewnie. Nie potrafią improwizować, dlatego zdecydowanie preferują przewidywalne sytuacje.

Tagi:

znaki zodiaku ,  horoskop ,  stres , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz