Partner: Logo KobietaXL.pl

Kamienie Ara są niczym innym jak kawałkami marmuru lub innego rodzaju kamienia, z którego wzniesiono ołtarz, a który został usunięty z różnych powodów.

Ze względu na kościelne ceremonie uważa się, że marmur ołtarza nabiera przez lata potężnej energii duchowej, dlatego kiedy ołtarz zostaje zmieniany, kamienie te są zachowywane, aby nadal używać ich mocy. 

W centralnej części dawnych kamiennych ołtarzy robiono otwór o odpowiednich rozmiarach, w którym umieszczano relikwie jakiegoś świętego lub święte talizmany, aby zaznaczyć połączenie między niebem a ziemią, między kapłanem i Bogiem. Dlatego też resztki starych ołtarzy tym bardziej uważane były za przepełnione mistycyzmem.

W średniowieczu kamień Ara był uważany za kamień mocy w rytuałach miłosnych i małżeńskich, ale dziś jego wyznawcy są zdania, że spełnia wiele innych ważnych funkcji.

 

1. Znalezienie swojej niebiańskiej miłości:

Ponieważ w naturalny sposób niezliczone ceremonie ślubne odbywają się przed ołtarzem, gdzie składa składa Bogu przysięgę miłości i wiecznej wierności, uważa się, że ta energia przepełnia kamienie Ara, więc kamień pomaga w tym, aby znaleźć prawdziwą miłość która wszechświat stworzył specjalnie dla ciebie.

 

2 Boska ochrona:

Kamień Ara jest podobny do kamienia, którego Jakub użył w nocy, zanim Bóg zmienił mu imię na Izrael, a ten kamień symbolizuje drabinę do nieba, po której aniołowie chodzą w górę i w dół. W ten sposób kamień Ara staje się kamieniem ochronnym.

 

Powodzenie:

Kamień Ara jest używany jest jako amulet do ochrony do przyciągania dobrobytu i szczęścia zarówno w biznesie i w życiu osobistym.

 

Istnieją duże amulety wyrzeźbione w kamieniu Ara, a także małe w zaokrąglonych lub trójkątnych kształtach, aby nosić je jako talizmany, najlepiej w żółtych torebkach z filcu, bez kontaktu z innymi ludźmi.

 

kamień ara

 

Uważa się bowiem, że dotykanie twojego osobistego kamienia Ara przez kogoś innego przynosi pecha, dlatego jeśli go nosisz, nie powinien być na widoku.

Wierzący w moc kamienia zalecają, aby stworz połączenie ze swoim kamieniem, mówiąc mu, jest głęboko w sercu, a także o swoich pragnieniach, aby z kamień mógł połączyć z niebiańskimi mocami. W Hiszpanii kamienie Ara sprzedawane są z dołączonymi do nich specjalnymi modlitwami.


źródło: https://turmalina.info/piedra-de-ara/

https://www.infomistico.com/portal/piedra-de-ara-para-la-buena-suerte/

Tagi:

kamień ,  kamienie ,  kamień ara , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót