Partner: Logo KobietaXL.pl

Biżuteria Tous – historia z miłością w tle

Jest rok 1920. Hiszpan, Salvador Tous Blavi oraz jego żona, Teresa Ponsa otwierają niewielki warsztat zegarmistrzowski w miasteczku Manresa nieopodal Balcerony, z czasem przekształcając go w sklep z biżuterią. Ponad 40 lat później, w roku 1961, oficjalnym właścicielem firmy został syn założycieli, Salvador Tous oraz jego świeżo poślubiona małżonka, Rosa Oriol, dzięki którym Tous stał się prężnie rozwijającą się marką. Dzięki ich przedsiębiorczości i kreatywności, biznes szybko zaowocował powstaniem pierwszych, niebanalnych i świetnie sprzedających się produktów.

Po raz pierwszy, uroczy miś pojawił się na biżuterii Tous za sprawą Rosy, która podczas jednej ze swoich podróży zobaczyła misia w oknie wystawowym i zapragnęła stworzyć biżuterię z jego motywem.

Miś kojarzył jej się przede wszystkim z najpiękniejszymi wspomnieniami z dzieciństwa, i ten motyw miał sprawić, że biżuteria była zabawna, niepowtarzalna, choć przy tym wciąż elegancka. Tak oto powstał Tous Bear, który nieprzerwanie od 1985 roku jest znakiem rozpoznawczym marki.

Oryginalna biżuteria z misiem – dla kogo?

Niebanalny design każdego projektu Tous oraz zachwycająca jakość wykonania, uwodzą miliony kobiet na całym świecie - nie tylko eleganckie, dojrzałe panie czy nastolatki, ale nawet ich młodsze siostry. Tous to bowiem oryginalna biżuteria, zegarki, torebki i inne akcesoria, które łączą pokolenia. Kolekcje sygnowane logo tej hiszpańskiej marki powstały z myślą o kobietach silnych i niezależnych, które pragną czuć się młodo i pięknie w każdej sytuacji.

Biżuteria Tous – na jakie okazje?

Teraz miś może towarzyszyć kobiecie już nie tylko w okresie dzieciństwa, ale przez całe życie! Oryginalna biżuteria z uroczym motywem misia (znajdziesz ją na stronie https://touspolska.pl/bizuteria) to idealny wybór na każdą okazję. Rewelacyjnie sprawdzi się w trakcie ważnych uroczystości rodzinnych, podczas oficjalnych bankietów, w pracy, a przede wszystkim – na co dzień!

Jaka jest biżuteria Tous?

Dziś biżuteria Tous to połączenie unikalności, ultranowoczesnego designu oraz najwyższej jakości materiałów. Wytwarzana jest z tak wyjątkowych materiałów, takich jak białe złoto, różowe złoto vermeil czy stal szlachetna. Co więcej, ta niezwykle oryginalna biżuteria często zdobiona jest perłami oraz tak szlachetnymi kamieniami jak brylanty i szafiry, które podkreślają jej ekskluzywny, a przy tym ponadczasowy charakter. Proces tworzenia każdego projektu misia to ręczna praca jubilerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy przygotowują odpowiednie wymiary oraz łączą materiały w taki sposób, aby tworzyły perfekcyjną i niepowtarzalną całość.

artykuł sponsorowany

Tagi:

biżuteria ,  tous , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót