Partner: Logo KobietaXL.pl

Tradycyjna "złota polska jesień" była w tym roku wyjątkowo krótka... Zachwycająca paleta barw czy delikatnie falujące na wietrze liście - niekwestionowane atrybuty jesieni, tak szybko przestały cieszyć nasze oczy... Jest jednak kilka sposobów na to, by przegonić mrok i nie dać się jesiennej chandrze. Spacer po zacisznym parku, kubek gorącego kakao, wieczory z dobrą książką z pewnością stanowią sprawdzone patenty, czasem jednak warto zatroszczyć się o drobiazg, który pozwoli nam przegonić złe myśli i cieszyć się pozytywną energią, mimo wszystko.

Takiego "zaklinacza rzeczywistości" każda z nas znajdzie w ofercie polskiej marki Lacrime D'oro, zajmującej się kreowaniem wyjątkowej pod każdym względem biżuterii.

- Unikatowe projekty i dbałość o każdy szczegół tworzą misterną całość i nadają charakteru każdej jesiennej stylizacji. Kolczyki, pierścionki, naszyjniki czy bransolety nie są jednak zwykłym uzupełnieniem stroju czy jednym z wielu elementów tworzących starannie przemyślaną całość. Biżuteria marki Lacrime D'oro dodaje blasku nawet zmęczonej cerze, rozświetla ją i pozwala wydobyć z nas wewnętrzny blask. – mówi Lilianna Choromańska, współwłaścicielka marki.

Nie wierzysz? Wystarczy, że wyobrazisz sobie, jak wykonane z wielu precyzyjnie połączonych elementów kolczyki falują przy każdym twoim ruchu, przywodząc na myśl tańczące na wietrze złote liście drzew. Z kolei bransoleta oplatająca twój nadgarstek pozwoli poczuć się bliżej natury, a niepowtarzalny naszyjnik, podobnie jak mgła otaczająca las o poranku, doda ci aury tajemniczości...

Gdzie można znaleźć te małe dzieła sztuki? Od niedawna - w sklepie internetowym marki Lacrime D'oro! Sklep możemy odwiedzić w każdej, dogodnej chwili, by bez pośpiechu wybrać biżuterię, która pasuje do naszego charakteru. Decyzję z pewnością ułatwi nam przejrzysty układ strony, która zawiera tylko niezbędne informacje. Podział na grupy biżuterii, doskonałej jakości zdjęcia i treściwe opisy sprawią, że nie zabłądzimy dokonując wyboru, bez względu na to, czy szukamy biżuterii dla siebie, czy dla kogoś bliskiego naszemu sercu... Najważniejsze jednak, że zakupy w sklepie internetowym są nie tylko udane, ale też bezpieczne, co w obecnych czasach dla klienta jest informacją na wagę złota...

- Przegoń jesienne smutki i roztocz pozytywną aurę wokół siebie. Pomoże w tym jedyna w swoim rodzaju biżuteria artystyczna marki Lacrime D'oro - dostępna w sklepie internetowym. Zajrzyj tam dziś, wrócisz nie raz! – dodaje Ilona Adamska, twarz marki, redaktor naczelna Imperium Kobiet.

www.lacrimedoro.pl


Joanna Bielas


Tagi:

styl ,  biżuteria , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót