Partner: Logo KobietaXL.pl
Podobne artykuły:

Prezent dla miłośnika strzelania

Jeśli twój ukochany zawsze chciał znaleźć się na profesjonalnej strzelnicy, masz okazję spełnić jego marzenie. Laserowy paintball za 50-60 zł to także ciekawy prezent dla niego. Wizyta na strzelnicy obejmuje zwykle krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i po kilka lub kilkanaście strzałów z różnych rodzajów broni. Bon na taki prezent kosztuje około 100 zł.

Paintball laserowy to zabawa dla dwóch osób. To elektroniczna wersja paintballu, która polega na strzelaniu przy użyciu symulatora walki.

Niespodzianka dla wielbiciela motoryzacji

Jazda monster truckiem to ekscytujący prezent pod choinkę dla twojego mężczyzny. Obejmuje szkolenie oraz przejażdżkę trwającą od 10 do 30 minut. Przejazd odbywa się na torze ze specjalnymi utrudnieniami. Pojazd o wysokim zawieszeniu to marzenie wielu panów - możesz je zrealizować w granicach 150- 300 zł.

Jeśli twój partner woli bardziej luksusowe auta, wykup dla niego jazdę Ferrari. Za kilka okrążeń zapłacisz w zależności od tego, ile ich będzie - w granicach 350-700 zł.

Żądny wrażeń mężczyzna ucieszy się z takiego prezentu

Mężczyźnie, który lubi intensywne emocje możesz kupić wejście do Escape room'u. To pokój, w którym uczestnicy zabawy zostają zamknięci na 45-60 minut. Tylko od nich zależy czy wydostaną się w tym czasie na zewnątrz. Mogą to zrobić rozwiązując pojawiające się kolejno zagadki. Wizyta w Escape room'ie kosztuje około 100 zł. Tego typu rozrywka jest dostępna w większych miastach, np. Poznaniu..

Jeśli twój ukochany nie boi się wysokości, zafunduj mu lot w aerotunelu. Trwa kilka minut i jest dostępny w cenie poniżej 200 zł. zł. Aerotunel umożliwia doświadczenie lotu porównywalnego ze skokiem ze spadochronem.

Degustacja ulubionego alkoholu dla twojego mężczyzny

Na szkoleniu połączonym z degustacją twój ukochany może dowiedzieć się, w jaki sposób powinno się najlepszą whisky - single malt. Trwające kilka godzin zajęcia pozwolą mu odkryć, jak czerpać pełnię przyjemności z degustacji szlachetnego trunku. Prezent kosztuje około 100 zł.

Miłośnik piwa ucieszy się z jego degustacji, która jest dostępna w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Twój partner dowie się, jak piwo jest produkowane, pozna jego historię i tajniki degustacji. Spróbuje regionalnych piw produkowanych w różnych krajach.

Tagi:

zakupy ,  facet ,  prezent ,  prezenty ,  upominek ,  choinka , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót
Wyszukiwarka
Newsletter
zapisz