Partner: Logo KobietaXL.pl

1. Przede wszystkim trzymaj się świętej zasady „kto tanio kupuje, dwa razy kupuje!” Nie kupuj byle czego, byle jakiego, tylko dlatego, że jest okazja np. na wyprzedaży!

 

2. Zdecyduj się na swoją kolorystykę. Wybierz trzy, cztery pasujące do siebie kolory i kupuj ubrania wyłącznie w tych odcieniach. Będzie ci łatwo komponować różne zestawy!

 

3. Nie kupuj ubrań za małych, „bo schudnę”. Z reguły nie chudnie się do nich i leżą bezużytecznie w szafie!

 

4. Pamiętaj, że jeśli przez rok nie włożyłaś na siebie jakiegoś ubrania, to go już nie włożysz! Rób systematycznie czystkę, rzeczy niepotrzebne oddawaj albo sprzedawaj np. na facebooku, bo jest wiele grup sprzedażowych.

 

5. Nie kupuj pod wpływem impulsu np. na pokazach, na stoiskach podczas targów itp. każda sztuka odzieży niech będzie przemyślana!

 

6. Trzymaj się zasady, że im mniej pstrokacizny, tym bardziej elegancko wyglądasz. Bardzo wzorzyste, krzykliwe rzeczy trudno później komponować. Możesz mieć ich w szafie zaledwie kilka.

 

7. Skup się na dodatkach. Obowiązkowo miej kilka chust, szali, naszyjników. Ożywiają i odmładzają każdy, nawet wielokrotnie noszony zestaw!

 

8. Jeśli lubisz zakupy w ciuchlandach, nawet tam nie odstępuj od swoich zasad. Nie znoś naręczy niepotrzebnych rzeczy, bo tanie!

 

9. Staraj się kupować w miarę możliwości ubrania wyłącznie w dobrym gatunku. Pamiętaj, że kaszmir, wełna, jedwab nadaje szyku i szlachetności twoim strojom!

 

10. Nie goń za modą! To co modne, nie zawsze nam pasuje, poza tym lepszy własny dobry styl niż bezmyślne naśladownictwo! Kupuj więc wyłącznie rzeczy, w których dobrze się czujesz i dobrze wyglądasz!

 

Zainspiruj się i wybierz najmodniejsze ubrania damskie z kolekcji na każda okazję

Tagi:

zakupy ,  ubrania ,  moda ,  kobieta ,  pieniądze , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót