Partner: Logo KobietaXL.pl

30-latka z powiatu hrubieszowskiego poznała przez Internet mężczyznę, który przedstawił się jako tajwański aktor, model oraz piosenkarz. Zaczęli ze sobą korespondować. Pisał kobiecie komplementy, a sam opowiadał o tym jak pomimo sławy jest zagubiony i samotny. Kiedy już udało mu się zdobyć zaufanie 30-latki i zbliżyć się do niej, zaczął jej opowiadać o swoich problemach. Mówił, że innym kobietom, które poznawał zależało tylko na jego pieniądzach, a potem znikały. I że ona jest zupełnie inna niż wszystkie.

Opowiedział kobiecie historię o tym, że że firma w USA ma należące do niego kosztowności złoto, biżuterię, nagrody, które dostawał i musi to wszystko gdzieś bezpiecznie przechować. Uznał, że najbezpieczniej będzie to przechować w Polsce u 30-letniej mieszkanki powiatu hrubieszowskiego. Do czasu kiedy on będzie mógł przyjechać do niej i tą paczkę osobiście odebrać. Kobieta jednak musiała za tę paczkę zapłacić. Aktor oczywiście miał jej te pieniądze zwrócić. Kobieta wierząc w te opowieści wzięła trzy razy pożyczkę w bankach i wpłacała na podane konto kolejne sumy pieniędzy.

Mężczyzna obiecywał, że odda jej wszystko co do grosza, spłaci zaciągnięte przez nią długi i zabierze ją na Tajwan. Po trzeciej wpłacie kobieta zaczęła się orientować, że rzekomy aktor może być jednak naciągaczem.

Zgłosiła sprawę do prokuratury oraz na policję. 30-latka straciła łącznie 160 tysięcy złotych. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i apeluje o rozsądek.

źródło https://hrubieszow.policja.gov.pl/lhr/informacje/aktualnosci/111645,Mial-byc-tajwanski-aktor-pozostal-dlug-160-tysiecy-zlotych.html

 

Tagi:

policja ,  oszustwo , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót