Partner: Logo KobietaXL.pl

Alternatywą są nieprzyjemne metody, takie jak wyrywanie woskiem lub depilatorem. Problemem stają się wówczas także nieestetyczne wrastające włoski. Nieodpowiednio przeprowadzona depilacja może też prowadzić do zapalenia mieszków włosowych. Rozwiązaniem jest depilacja laserowa, o której opowiemy w poniższym artykule.

 

 

Depilacja laserowa – ile to kosztuje?

 

Najbardziej nurtującą kwestią jest oczywiście cena takiego zabiegu. Przede wszystkim warto wiedzieć, że depilacja laserowa to zabieg, który wymaga wykonania kilku serii (zazwyczaj trzech) – wynika to z faktu, że nie wszystkie włoski na ciele rosną w tym samym tempie, a usuwać laserem można tylko te w fazie wzrostu. Na pytanie o to, jaka jest w przypadku zabiegu takiego, jak depilacja laserowa cena - Depilacja.pl przyniesie oczekiwane odpowiedzi; warto zatem zapoznać się z zamieszczonymi tam treściami. Ceny zależą także od obszaru ciała, jaki chcemy poddać depilacji (jaka to część ciała oraz czy fragment skóry jest mały czy duży). Korzystne pakiety pozwolą wykonać depilację na większym obszarze ciała w przystępnej cenie. Bezcenny jest z pewnością komfort, jaki zyskujemy dzięki gładkiej i aksamitnej skórze – bez konieczności traktowania ciała maszynką, woskiem czy depilatorem.

 

Na czym polega depilacja laserowa?

 

Warto pokrótce wyjaśnić, na czym polega fenomen depilacji laserowej. Otóż jest to zabieg, polegający na naświetlaniu owłosionych fragmentów ciała wiązką lasera, który niszczy mieszki włosowe. Depilacja laserowa będzie jednak skuteczna wyłącznie w przypadku włosków o ciemnym kolorze (nie zadziała na włosach blond lub rudych – ze względu na brak barwnika). Wiązka działa na cebulkę włosa, trwale ją uszkadzając. Jednakże – jak już wcześniej wspomnieliśmy – podczas jednorazowego zabiegu można się pozbyć zaledwie około 30% owłosienia na danym obszarze, co wynika z ograniczeń fizjologicznych w zakresie wzrastania włosków. Niemniej jednak seria kilku zabiegów pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia. Warto zatem pomyśleć o wykupieniu korzystnych pakietów, jak na przykład pakiet roczny. Daje to oszczędności rzędu kilkuset złotych i pozwala cieszyć się gładką skórą każdego dnia. Zabieg jest bezpieczny, a poprzedza go konsultacja ze specjalistami, którzy będą go wykonywać i kwalifikują klientkę do zabiegu.

 

 

Tagi:

depilacja ,  depilacja laserowa , 

Kliknij, aby zamknąć artykuł i wrócić do strony głównej.

Polecane artykuły:

Podobne artykuły:

Powrót